SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat ( nieszczesny brzuch)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc

Mam nastepujacy problem:

Cwicze juz 10-ty miesiac, w sumie caly czas jechalem mase , od tamtego czasu poszlo mi 6,5cm w lapie znacznie poprawila sie klata, plecy, nogi tez troche. Oprocz brzucha, ktorego nigdy nienawidzilem cwiczyc, w sumie to wazac 82-83kg przy 184cm to zabardzo nie jestem obtluszczony, oprocz sadła na brzuchu, w sumie caly tluszcz odklada mi sie na bebechu, na nogach na dupie nic, wszystko w bebech :-/
Od tygodnia zaczalem dopiero cwiczyc brzuszki, ale przy diecie na mase, to raczej jeszcze mi sie brzuch zwiekszy, jednak nie wiem czy mam z czego sie odchudzac jak pod tym tluszczykiem za duzo miesni nie ma?
Proponowalibyscie jechac na mase i cwiczy brzuch czy powoli zaczac robic areoby & brzuszki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Ja preferuję STAŁE NAPIĘCIE MIĘSNIOWE podczas wykonywania całej serii, co najwyżej jak chcesz trochę bardziej rozciągnąć mięśnie brzucha to możesz ciągnąć tułów do kolana ale nie do samego końca. Ja tak nie robię ponieważ wolę zrobić całą serię z napiętymi mięśniami. I pamiętaj żeby się nie śpieszyć, musisz czuć pracę mięsni i ćwcziczy je w miarę spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Wg mnie jedź na masę jeszcze przez jakieś 2m-ce, a następnie możesz zrobić trening na rzeźbę lub tak jak napisałeś aeroby. Jezeli zależy ci na masie , to narazie trzymaj sie tego. Co do treningu brzucha, to ostatnio znalazłem extra trening na mięśnie brzucha. Jest to 12 tygodniowy plan, który ma za zadanie przede wszystkim rozwinąc i wzmocnić mięśnie brzucha. Jest wyczerpujący ale efekty będe napewno. Sam włączyłem go do swojego planu tydzień temu i po tygodniu czuję,ze moje mięśnie są mocniejsze niż wcześniej. Oczywiscie wiadomo,ze pod warstwą tłuszczu, nawet dobrze rozwiniętych mięsni brzucha się nie zauważy :( ale narazie takze jadę na masę (bo jest mi potrzebna) a później rzeźba lub aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12342
Banan możesz mi rzucić na mejla ( [email protected] ) ten program, na brzuch ??? Daje SoGa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Tylko, ze teraz jestem w cafe. Wyślę pod wieczór, lub zamieszczę go na forum wtedy więcej osób z niego skorzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, czekamy do wieczora

PoZDro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6602
To ja tez bylbym zainteresowany - chetnie poczytam.

no signal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dieta+aeroby

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Trening jest rozpisany w nowym temacie, zapraszam . pisałem go późno ale wszystko jest ok. sami sprawdźcie i wypróbujcie, ja po tygodniu widzę efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
jezeli mozna by bylo to ja tez bym poprosil o ten 12 tygodniowy plan na brzuch :) mam nadzieje ze skosne brzucha tez w to wchodza :)

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958489
Tak w ten trening są zaangażowane wszystkie m.brzucha. Trening jest na forum, prosze tam zadawac pytania, zeby nie mieszac pytań w dwóch tematach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy taki trening moze byc

Następny temat

Pytanko ?

WHEY premium