SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do wymarzonej sylwetki - masowanie by Pablo0mod

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Lipa jest, bo wczoraj nie wrzuciłem wypiski ale to dlatego, że byłem zmęczony i usnąłem bardzo wcześnie Teraz jestem w szkole ale jak wrócę to zapodam wczorajszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko jak tam dzies poslizgu czasem bedzie to nie ma tragedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
DZIEŃ 2

Jestem już w domu, więc wrzucam wypiskę z wczoraj
Nadszedł DNT i przez cały dzień byłem zmęczony. Nie dość, że były zakwasy po siłowni to na samym początku dnia miał taki w-f intensywny, że jak nigdy w życiu a na dodatek się nie wyspałem. Jak wróciłem ze szkoły obejrzałem 2 ciekawe filmy: Operacja ARGO i Dredd - polecam
Byłem taki wycieńczony, że usnąłem jakoś już o 20 w ciuchach i nie zjadłem nocnego posiłku. Nie za wesoło ale są tez jakieś plusy, wyspałem się


DIETA


Bez fajerwerków i wykwintności Nie spojrzałem dzień wcześniej i zostałem bez warzyw, więc ratowałem się czym miałem. Z kaloriami lipa ale jak już mówiłem zasnąłem. Od następnego tygodnia posiłki będą bardziej kolorowe, poczytam przepisy różnorakie

Posiłek 1 - jajecznica na cebuli(na teflonie) z resztką pomidora + płatki owsiane z wodą i orzechami.


Posiłek 2 i 3 - pierś z kurczaka z ogórkiem kwaszonym + w jednym pojemniku oliwa, w drugim orzechy.


Posiłek 4 i 5 - pierś z kurczaka i ryż brązowy, do jednego posiłku jogurt naturalny z cynamonem


Posiłek 6 - brak


Zdjęcia postaram się dzisiaj zrobić ale może się nie udać więc jak coś to pod koniec tygodnia na bank będą.
Co do pytań z poprzedniej wypiski to nadal bez odpowiedzi a tak na serio to jak znajdziecie chwilkę czasu to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi

Za jakieś 30 min trening! Niech będzie siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to zazdroszczę niektórym takiego żarcia :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Wydawało mi się, że takie coś jest tutaj u każdego na porządku dziennym albo i lepiej. Jeżeli mogę zapytać, w takim razie co jadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
U mnie posiłki wyglądają podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
DZIEŃ 3

Dzisiaj czuję się naprawdę elegancko i jestem wyspany Trening też fajnie wyszedł - była pompa Nadal skupiam się na technice więc nie dokładam ciężarów kosztem techniki. Kalorie dzisiaj w misce się zgadzają, może troszkę przesadziłem z węglami po treningu ale chciałem uzupełnić kcal. Jutro powinno być już w 100% dobrze, bo zaraz zabiorę się za wyliczanie. W DNT teraz będę rozkładał węglowodany na wszystkie posiłki oprócz ostatniego albo zamieniał na wcześniej. Myślę, że tak powinno być lepiej. Omega 3 po 5kaps na dzień.


DIETA


Posiłek 1 - jajecznica z papryką i ogórkiem + owsianka na wodzie + orzechy włoskie


Posiłek 2 i 3 - pierś z kurczaka smażona na teflonie + w jednym pomidor i orzechy, w drugim ogórek, papryka i oliwa z oliwek


Posiłek 4(przed treningowy) - pierś z kurczaka smażona na teflonie + ryż brązowy i jabłko oraz jogurt naturalny z cynamonem


Posiłek 5(po treningowy) - pierś z kurczaka smażona na teflonie + ryż biały i 200g banana(niestety nie ma na zdjęciu, bo po siłowni byłem tak głodny, że zanim zrobiłem fotkę to już zdążyłem zjeść )


Posiłek 6 - twaróg półtłusty zmieszany z jogurtem + mizeria z pomidora, cebuli(chyba przesadziłem, bo mega ostra ) i jogurtu




TRENING

Przysiady ze sztangą na barkach 40kg x12, 50kg x10, 60kg x8
Wiosłowanie sztangą 20kg x12, 30kg x10, 30kg x8
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 30kg x12, 40kg x10, 45kg x8
Wyciskanie żołnierskie 15kg x12, 20kg x10, 20kg x8
Wyciskanie francuskie 12kg x12, 17kg x10
Uginanie sztangi stojąc 10kg x12, 15kg x10
Wznosy nóg na drążku x14, x5, x5
Spięcia brzucha leżąc x25, x25, x25

Czas iść w kimę, bo jutro o 5:30 pobudka ...ta szkoła...

Zmieniony przez - Pablo0mod w dniu 2013-02-27 23:06:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 626
Fajny dziennik, będę zaglądał. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
DZIEŃ 4

Dietka dzisiaj się zgadza, w sensie kaloryczność Z dnia na dzień powinno być jeszcze lepiej i kolorowej. Dzień rozpocząłem od... zaspania, więc wszystko było na szybko i zapomniałem cyknąć fotkę 1 posiłku ale myślę, że się nie obrazicie Posiłki w szkole opóźniły się o jedną godzinę z powodu przedstawienia - teraz uwaga - walentynkowego Mniejsza z tym, potem posiłki utrzymane w odpowiednich godzinach. Po powrocie leniuchowałem sobie cały dzień i trochę popracowałem przy komputerze(informatiken ). Ruszyłem się tylko do sklepu po warzywa. Ogólnie dzień na +


DIETA



Posiłek 1 - jajecznica + owsianka z mlekiem i orzechami + pomidor

Posiłek 2 i 3 - schab wieprzowy + papryka i ogórek + oliwa z oliwek + jabłko do jednego


Posiłek 4 - pierś z kurczaka + ryż brązowy


Posiłek 5 - pierś z kurczaka + chleb pełnoziarnisty


Posiłek 6 - twaróg półtłusty + jogurt naturalny + ogórek + olej lniany



To na razie byłoby na tyle, lecę wziąć kapsy omega 3, bo zapomniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Twaróg prze kozak Ja jutro wstawię coś ze śniadania.

Pablo0mod
Dietka dzisiaj się zgadza


Hajs się zgadza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - siwulq

Następny temat

[Dziennik] PAKUS

WHEY premium