SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do wymarzonej sylwetki - masowanie by Pablo0mod

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale mówię o "podkładzie". Sos czosnkowy dodatkowo spoko (ale bez majonezu! Śmietana+czosnek+cebula+przyprawy i dość!), ale pomidory w puszcze daj na podkład, albo zblendowane pomidory całe (choć jako ciekawostke ci powiem, że w okresie zimowym pomidory w puszce są lepsze jakościowo od całych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Wiadomo, że bez majonezu - to zuo! jako podkład może być pomidorowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zarzuć mi przepisem na tę pizzę to sobie zrobię kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
https://www.sfd.pl/PIZZA_LIGHT_NA_CIEŚCIE_RAZOWYM_Z_MOZZARELLĄ-t821967.html - składniki i proporcje według własnych potrzeb teraz czas trochę posprzątać w domu

Ser mozzarella kupiłem zwykły bo nie było light i teraz będzie sporo tłuszczu w przed treningowym. Może tak być?

Zmieniony przez - Pablo0mod w dniu 2013-03-02 13:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Zarzuć lepiej tą sylwetką jutro z rana. Mozarella light jest przetworzona i niedobra. Kupuj normalną.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-03-02 14:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Zarzucę, zarzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
DreamEvil
Maćko
Daj foty sylwetki bo ciekawi mnie co uhodowales odrzywiajac sie tak wzorowo :)


Szczerze mówiąc, takie wzorowe odżywianie daje głównie dobre samopoczucie i morale +100, efekty są przybliżone do tych, które osiągają inni


ja myslalem ze dietka ma dawać efekty, a dobre samopoczucie ma dawać macanie np fajnych cycków ;]]

tak wgl, jak was sobie tak czytam, to czuje sie opóźniony.. ;< ledwie sobie kanapki zrobie i herbate, a jedzenie serwuje mamuśka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Efekty na pewno też ale jestem niecały tydzień, więc wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Pablo0mod
Efekty na pewno też ale jestem niecały tydzień, więc wiesz



Co do pizzy to wyszła mega, właśnie zjadłem. Mam fotki to wrzucę do wypiski. Pizza z pizzerii chowa się przy tej


Zamiast edytuj wcisnąłem cytuj

Zmieniony przez - Pablo0mod w dniu 2013-03-02 16:22:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Kozak, wstawiaj.

@Maćko: ja odczuwam przyjemność z gotowania sobie obiadków pod dietę, to jest świetne, choć nieporównywalnie gorsze od cycków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - siwulq

Następny temat

[Dziennik] PAKUS

WHEY premium