SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do wymarzonej sylwetki - masowanie by Pablo0mod

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
bierz olimp multiple sport, tanie i fajny kolor sików po nim ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Miałem kiedyś multiple i właśnie ten kolor nie za bardzo mi pasuje nie są też tanie, np. w sklepie w którym kupuje zawsze suple doradzili mi te mex nutrition daily sport. Pokazywali, że sami je też biorą, bo tańsze a skład podobny. Co o tym sądzisz? Zaraz będzie wypiska.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
DZIEŃ 13

Ogólnie mówiąc, spokojny, fajny dzień Dieta utrzymana choć była pokusa w postaci pizzy, a dokładnie podczas gdy stałem sobie z kolegami na ulicy nocą wyszła miła Pani z pizzerii obok i zaproponowała nam pizzę za 10zł, bo ktoś odmówił. Oczywiście kumple kupili ale powstrzymałem się i nie zjadłem nawet kawałeczka Pogadałem, pochodziłem, może nie tyle co ostatnio ale znowu miło spędziłem wieczór bez trunków i jedzenia śmieci. Jutro jadę do babci, więc może wejść jakiś cheat meal ale zobaczymy jak to będzie.
W poniedziałek będą filmy z treningów - nosi mnie żeby już pójść na siłkę


DIETA



Posiłek 1 - jajecznica na oliwie + pomidor + jabłko + owsianka na mleku


Posiłek 2 - pierś z kurczaka + ryż brązowy + sos wszystkim już znany


Posiłek 3 - tuńczyk w wodzie + makaron durum + żółty ser + cebula. Genialny posiłek, smak 11/10. Tak jak mówiłem będę się starał robić jakiś nowy posiłek przynajmniej raz w tygodniu albo częściej. Zamiast żółtego sera miałem dać mozzarellę ale nie wiedziałem czy wyjdzie.


Posiłek 4 - pierś z kurczaka + chleb pełnoziarnisty + buraki + oliwa


Posiłek 5 - twaróg półtłusty + jogurt naturalny + pomidor + ogórek + olej lniany



Tak w ogóle to chciałbym wszystkim Wam podziękować za pomoc i rady. Na pewno nie pójdą na marne i będę dawał z siebie 100%
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie podajemy linku do konkurencji , dobre beda TOP 10 z Activlabu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
TOP 10 wygląda ciekawie, a jak się mają do tych co mam obecnie czyli mex nutrition daily sport?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Witaminki w tym przedziale cenowym raczej dużej różnicy w składzie nie mają, oba produkty nie są złe. Patrzyłbym bardziej na cenę względem ilości. Z Mex nutrition starczy Ci na 60 dni, te z Activlab będziesz miał na 45, chociaż dla odmiany możesz sobie wziąć te z Activlab, większej różnicy nie będzie

edit. Dobry ten sosik pomidorowy. Wczoraj wypróbowałem, pycha. Będę częściej go robił

Zmieniony przez - el. w dniu 2013-03-10 13:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Nie musicie dziękować ja witaminek nie biorę żadnych, bo jem dużo warzyw i owoców. Uważam, że to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17069
Sorki za opóźnienie ale zmęczony byłem i nie dałem rady. Dzisiaj zapodam wypiski z niedzieli i poniedziałku. Dodam, ze trening był niezły I poszły większe ciężary Filmiki będą w środę. Dzisiaj po szkole pójdę zobaczyć jakie witaminy mi za proponują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy - siwulq

Następny temat

[Dziennik] PAKUS

WHEY premium