SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do najważnieszego startu."Definicja"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
nie wiem jak moglo dojsc do takiej pomylki na zawodach takiej ranig

forme miales niesamowita i moge smialo przypuszczać, że gdybyś wystapił w tej kategorii do której się pierwotnie przygotowywałeś, przywiózłbyś do Polski medal

no nic, trudno, teraz trzeba muśleć o kolejnym starcie

Pozdrawiam i życze sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek dzięki za w czorajsze pomoc przy treningu był super,a z nadgarstkiem jest lipa w pracy było ciężko.Pozdrowienia dla Was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
teraz jestem na etapie odpoczynku.Zostało mi niespełna 6 dni luzu.Stale mysle o ropoczęciu treningu i odpowiedniej suplementacji.Pociesza mnie fakt ze juz w piątek rozpocznę trening.Tak się składa ze będzie to trening w towarzystwie trenerów kadry na obozie przygotowawczym do sezonu w Wałczu.Oczywiscie nie daje mi spokoju mysl o MŚ,ale staram się jakość zapełnić głowę innymi czynnościami.Teraz planuję już suplementację i wszystkie modyfikacje zarówno w diecie jak i w odżywkach będę wam stale przedkładał na forum.Jestem silnie zmotywowany po ostatnich przejsciach...i licze na wasze kciuki za mnie.

Pozdrawiam zdeterminowany definicja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Adam jak wrócę pamięcią do mięsni klatki piersiowej...to kosztowało mnie to wiele pracy zwłasza wiciskania sztangi głową w dół bo niestety nie było ich wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Przemek podoba mi się Twoja motywacja.Tylko tacy ludzie jak Ty spełniają swoje marzenia w postaci medali.Nie poddawaj się i walcz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tomek poćwiczymy i pogadamy w Wałczu.Pozdrowienia dla Funi no i dla Ciebie też...od Marchewki również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Gratuluje takiego podejścia Przemku.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no determinacja konkret widze,oby tak dalej! Przemek,jak jestes za bardzo spiety albo cos to idz na masarze raczej nie zaszkodzi
Pozdrawiam i trzymam kciuki juz teraz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Masaż mi niepotrzebny tylko treningu potrzebuje bo w domu to mnie szlak trafi.ale do piatku jeszcze troche.Chodze i jem waga mi skoczyła ponad 10 kg i w obwodzie w ramionach tez pare centów urosło nie dotykając cięzarów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW TREC TEAM!

Następny temat

GRATULACJE DLA DIABLO - MISTRZA ŚWIATA WBC!

WHEY premium