SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do najważnieszego startu."Definicja"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
To co posiadasz to suplementy z których korzystają koszykarze siatkarze lekkoatleci.itd to są podstawowe suplementy z których korzystają uczniowie u mnie na siłowni szkolnej .stosują nauczyciele którzy ze mną ćwiczą itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
to fajnie będziemy układać treningi i jak przyjedziesz do Polski to chce zobaczyć efekty. trening będziemy znieniać aby nie wkradła się monotonia następny będzie zupełnie inny . tylko przypomnij mi tak tydzien przed końcem kazdego cyklu treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
A jk się czujesz przed zawodami mam nadzieje że staniesz na pudle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Nie ma sprawy a ja będę sie starał o nowy sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
W ciągu dnia różnie raz lepiej raz eeee.przed treningiem kiepsko ale łykne posiłek przedtreningowy i suplementy i sobie jakoś radze w trakcie treningu super teraz taz całkiem dobrze.na tym co masz juz mozna coś zrobic ale jak cos wykombinujesz to będzie na plus .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Objechałem wszystkie markety i nie mogę dostać płatków owsianych zwykłych.a jutro wszystko pozamykane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dostałem ,ale w lidlu też nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj kolejny świetny trening . Suplementację naprawde mam świetnie dobraną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Przemek mialy byc boostery nie triumphy :) hehehe

Swietna forma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW TREC TEAM!

Następny temat

GRATULACJE DLA DIABLO - MISTRZA ŚWIATA WBC!

WHEY premium