SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do najważnieszego startu."Definicja"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Pas 78,5 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Zdjęcia robione telefonem dlatego jakość taka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


W tygodniu zrobie aparatem beda lepszej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Od poniedziałku rozpoczynam nowy etap treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Sa to zdjęcia niedzielne po śniadaniu spożyciu suplementów także jestem trochę wypchany .Zonka mówi że zdjęcia do bani ale jutro wyśle lepsze .Pozdrawiam wszystkich .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Jak czule

Forma kozak , swietna gora . Nie chce szukac slabych punktow i sie szukac bo co ja tam wiem , ale lydki wielkie a 4-glowe ciutek moglby by byc wieksze

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Nie mam siły dzisiaj na nowe zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Dzisiaj bicepsy trenowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Kupiłem aparacik to jutro przypne , żonka też mówiła że zdjęcia kiepskie i nie oddaja faktycznej formy dlatego jutro wieczorem bedą nowe... poprawie dwugłowy przy bicepsach tyłem i czworogłowy oczywiście tez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW TREC TEAM!

Następny temat

GRATULACJE DLA DIABLO - MISTRZA ŚWIATA WBC!

WHEY premium