SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do najważnieszego startu."Definicja"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Dzieki za plan i wprowadzam go w życie od dziś.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj odbyły sie konsultacje w Toruniu .Trening super wiele cennych wskazówek odnosnie treningu i wykonywanych ćwiczeń.Troche nowinek treningowych mimo mojego stazu dowiedziałem się jak prawidłowo wykonywac np. unoszenie sztangielek bokiem.
Wydaje się to banalne , ale jednak.
Za 6 dni zawody ;)
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Będzie można liczyć na autograf czy fotkę z Mistrzem?

Wytrwałości i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Patryk jak mnie rozpoznasz to oczywiście jestem do dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek trening super,ale jestem z siebie nie zadowolony bo nie wszystkie ćwiczenia zobiłem po tyle powtórzeń co mi napisałeś mam nadzieje że to szybko się zmieni.Jak długe robić przerwy mędzy serjami?Jeszcze pięć dni do PP.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Przerwy do 1 minuty i się nie poddawaj bo chcę zobaczyc efekty tego treningu jak przyjedziesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek to TY jesteś dla mie dużą motywacją,tak jak dawniej na treningach.Mam nadzieje że nic Tobie nie wyskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wszystko jes na dobrej drodze .Za 37 dni zaczyna normalnie się odżywiać a nie ciągle suchy ryz i suche piersi.A w sobotę byłem na urodzinach a jedzenie byłoooo prawdziwe Polskie oczywiście ciasta sałatki różne leczo mięsa ryby , a ja godzina i 90g suchego ryżu i 150 g suchej piersi no ale to tak już jest pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
[youtube]

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


Dzisiaj odbył się ostatni trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW TREC TEAM!

Następny temat

GRATULACJE DLA DIABLO - MISTRZA ŚWIATA WBC!

WHEY premium