SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga do najważnieszego startu."Definicja"

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2131
no ja wczoraj zrobilem trening nog i dzis chodzic nie moglem:)

MuNGo_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Karol w jedynym sklepie w Świeciu jeszcze nie ma boosterów ale mam nadzieje że niedługo mój przyjaciel Robcio $ zamówi i połkniemy te batoniki hehehe.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-11-11 22:28:52

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-11-11 22:29:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tak żartobliwie ja jak zrobie nogi to przez kilka dni chodze jak bym mniał pełne gacie....haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Przemek czy możemy pogadać na skype?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Za tydzień będe siedział w samolocie a nie już będe w Budapeszcie w piątek o 19 00 weryfikacje.Chyba zdajecie sobie sprawe że nie moge sie doczekac.Ciekawe jak tam reszta świata...........










Rafał o 22 ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Ok. mój adres:trojan11161 będe czekał.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Już tak niewiele zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Co się stało ze się nie odzywałaś.
Zostało niewiele ale treningi odziwo coraz lepsze.
Bolą mnie ścięgna (bark ,łokiec ,przedramie)raczej przyczepy promieniuja niefajne uczucie.Mam odczucie jak się wszystko naciąga jak struna ale ogólnie jest dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Miałam pewne problemy techniczno - organizacyjne, ale nie przejmuj się, takl łatwo sie mnie nie pozbędziecie Musiałam coś ograniczyć a treningi sa moim priorytetem więc odbiło sie to na forum.

Na ból ścięgien mógłbyś pomyśleć o jakimś odprężającym masażu, może masz podejście sceptyczne, ale uwierz mi, poprawia nie tylko ruchomość elemntów mięśniowo-chrzestnych, ale także poztywnie wpływa na spokój psychiczny i wyciszenie, a to dla Ciebie teraz jest też bardzo wazne. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja jestem optymistą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW TREC TEAM!

Następny temat

GRATULACJE DLA DIABLO - MISTRZA ŚWIATA WBC!

WHEY premium