SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dość tego...czas na zmiany

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zawsze możesz poszukiwać żołądek większą ilością warzyw. Teraz nie masz ich za dużo w jadłospisie jak widać. Samo mięso i warzywa - najprostszy sposób wycięcia węgli - przynajmniej w jednym posiłku tak spróbuj.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Moja dzisiejsza dietka razem 2441kcal moze coś Ci się przyda.
Rano jajecznica z owsianką ,pomidor,sałata za 3 godz brokuł z piersią z kurczaka 150g,oliwa z oliwek, orzechy włoskie za 3 godz, pieczarka 65g,marchew,cebula,oliwa z oliwek,pomidor,kasza gryczana 50g,wołowina udziec 130g ,koncentrat pomidorowy, za 3 godz brokuł z piersią z kurczaka 150g,oliwa z oliwek, orzechy włoskie za 3 godz makaron lubella 50g, mięso z piersi kurczaka 120g, szpinak mrożony 110g ,jogurt naturalny 55g, oliwa z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
Waga 114 kg. Dzis obciełem trochę węgli za waszą namowa i drastycznie spadła ilosc kcal. O dziwo wcale nie chodziłem głodny jak wczoraj, dodałem trochę warzyw i jest spoko. Wyszo jak wyszło, ale tak spróbuje do końca miesiąca to może coś z wagą się ruszy. Fajnie by było zejśc poniżej 113kg.... pozdro





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
obcięcie o 50% to jest trochę ? Białka też mniej a Ty się dziwisz że kaloryczność padła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
jw
kiepsko
i te parówki ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
jutro bedzie tunczyk ...wiem że kiepsko ..zobaczymy po niedzieli

Zmieniony przez - T@dzik w dniu 2013-09-25 23:27:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tadzik, w sumie nie byłem głodny, ale jak Twoją miskę zobaczyłem od razu zassało. Bida straszna. Masz 114 kg. Kobiety z Ladies mają tyle kkalorii co Ty, a ważą po 50-60 kg. No i te Berlinki, miałbyś 370g kury w tych kaloriach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nie powinno się schodzić w misce poniżej swojego BMR, a Ty tutaj poleciałeś ostro po bandzie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
T@dzik co robią w diecie Master Crumble i parówki. Nie tędy droga.Master Crumble to mieszanka zapewne pełna ukrytego cukru i innych konserwantów a parówy hm chyba nie trzeba opisywać.Prawdopodobnie ciężko Ci zrezygnować z dotychczasowych przyzwyczajeń i wrzucasz od czasu do czasu jedzenie śmieciowe.Trzymaj zdrową dietę,masz 114 kg wiec około 2600kcal czyli na minusie i będzie dobrze.Kupuj piersi z kurczaka i dawaj do 3 posiłków, dodaj biały ser z jogurtem naturalnym.Na tych warzywach z serkiem wiejskim nie pojedziesz.Popatrz do Rafała i Kuby tam masz przykładowe posiłki i stosuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
hmm, tego sie spodziewałem i dobrze za tak jedziecie po mnie :) Te master to juz wiem ze pomylka( choc tam i rodzynki sa i owoce suszone), porowki tez. Ale z serkami ciezko bedzie bo ja nic innego w pracy nie zjem. Ciezko bo nawet nie ma gdzie co zagrzac, wiec te serki to na szybko ida. Cycków zimnych to chyba nie zabardzo mi sie chce jesc, moze pomysle o jakies sałatce. No nic, pomysle nad jakiims rozwiazaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawid Damasik - przygotowania do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy 2014

Następny temat

Nadwaga, Ciężka praca - jaka dieta?

WHEY premium