SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dość tego...czas na zmiany

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
mozna trafic uzywany. Sam sprzedalem niedawno dobrego Polara rs300 za 300 PLN. W tym budzecie tomradzilbym tego wearlinka i jakiej endomodo/runtastic. I moze jakis najprostszy na reke do latwego sprawdzania pulsu chwilowego. Jak sie rozgladniesz to powinno sie udac w budzecie 300 PLN

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Witaj kolego w dziale tych starszych panów.Najważniejsze, że jesteś zdeterminowany do zmian.Kolejna sprawa to odżywianie regularne i w odpowiednich proporcjach (cała tajemnica sukcesu znajduje się w kuchni).Chociaż nie jestem fachowcem ale podobnie jak RafałRRR zauważyłem za dużo węglowodanów..Ja bym ten chleb spożywał co najwyżej raz dziennie 95g i makaron stosuj wielozbożowy ,,Lubella", jedz jeszcze pomidorki a gdzie masz orzechy włoskie a gdzie oliwa z oliwek to podstawa. Skup się na areobach może być rower bo przy tej masie szkoda kolan na bieganie. Napiszę tak ważyłem najwięcej 111kg przy wzroście 185cm i buty wiązałem na dwa razy na bezdechu a jak Ty to robisz tego sobie nie mogę wyobrazić. Jeżeli chodzi o alkohol to natychmiast odstawić, gdybym pił 5 piwek z wieczora to bym miał sporą fazę i tak codziennie szkoda zdrowia i kasy. Także chłopie bez wymówek i do roboty a ja idę robić omleta z 4 jaj z otrębami owsianymi i pomidorem na śniadanko.Trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
Marcel- już lecę szukac tych gadzetów...
Kerad - dzięki za pomoc kulinarną, i od razu chciałem zapytać co takiego dają te orzechy i oliwa, oprócz tłuszczy oczywiście. Czy mi jako jeszcze nie trenującemu siłowo takie zapotrzebowanie jest potrzebne? Zważywszy na to że pracuje fizycznie jaką musze mieć proporcje makro na kg ? Na razie chciałbym troche zrzucić i dopiero wziąć się za mięcho. ( takie plany sobie wymyśliłem... zobaczymy )
Dziś waga z rana pokazywała znów mniej niż wczoraj :) 113,5 kg, aż wydaje mi sie to niemożliwe, ale strasznie cieszy :)3 dni bez piwka i prawie 4kg zleciało. Jednak każdy kij ma 2 konce i dziś skucha. Byliśmy u znajomych i co prawda alko nie wypiłem nic ale do kawki 2 kawały ciacha poszły . Co widać poniżej, dziś już nic nie będę jadł, wieć zapodaje menu :) W posiłku 4 był omlet z 4 jajek z łososiem wędzonym. Wpisałem jako 4 jaja bo nie znalazłem omleta, znów dużo węgla... pozdro






Zmieniony przez - T@dzik w dniu 2013-09-14 20:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O! Omlet z łososiem! Dobry pomysł . T@dzik, taka pierdoła być może, ale nawet dzisiaj kontrolnie jaja wazylem do omleta, i w 5 szt miałem 270g. Przy redukcji każdy gram ważny, więc weź to pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
rozumiem i postaram się jutro zakupić orzechy..oliwe mam... dzięki, czy jakieś pory dnia lub zakazy są co do spożywania w/w produktów?

Zmieniony przez - T@dzik w dniu 2013-09-14 23:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
podstawa to ciasteczka i inne słodkości muszę przejść do historii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Wcinam 5 posiłków co 3 godziny dziennie (nie robię nic na parzę wolę smażone) .Wszystko polewam oliwą oprócz 5 posiłku a orzechy dokładam do 2 i 3 posiłku. Podobno najlepsze są włoskie i nerkowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
Nie jestem zadowolony z dzisiejszego dnia, mimo że zaczęło sie znów fajnie z wagą. 113 równo pokazało, zrobiłem śniadanko, zakupy na mieście, w przerwie na szybko serek wiejski a otrębami i na obiad bakłażan nadziewany mięsem wieprzowym niestety z mazzarela . Po obiadku przyszli teściowie i stało sie ...4 piwka weszły jak w masło. Cóz i tak długo wytrzymałem :). Opierd.l mile widziany. Idę do kuchni makron robić pełnoziarnisty co sobie dziś kupiłem. Tylko jeszcze nie wiem z czym .... pozdrooo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu piszesz "niestety z mozarellą"? To jedno z lepszych źródeł białka i tłuszczu. A piwka, no cóż, jak mawiają, człowiek nie wielbłąd . Zobacz dokładnie jakie to piwko było, bo różnice w dobowym bilansie moga być b duże. Jak już przyciska na jakimś meczu czy innej okazji, to guiness draught ma dobre wartości. No i oczywiście wszystko do bilansu, tak jak wliczasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawid Damasik - przygotowania do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy 2014

Następny temat

Nadwaga, Ciężka praca - jaka dieta?

WHEY premium