SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna i trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Ile powinnam pic wody dziennie? Ciezko mi czasami nawet 2l wypic. Czytalam, ze swoja wage trzeba pomnozyc przez 40ml. Wyszlo mi w takim razie > 4l wody. Czy rzeczywiście tyle powinnam pic ? Widze w tym cien prawdy. Ta zasada chyba, ze powinno sie pic 2 litry dziennie zgadza sie, ale przy normalnej wadze tj 60kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Ja nie nam wcale od 3 lat. A wydaje mi sie, zs zasuwam.
Co do wody, to w sumie dobre pytanie. Raczej nie ma na to innej zasady niz "zdrowy rozsadek", ale lepiej wiecej niz mniej.
Rozsadnie wydaje sie ok 2 litrow.
I tez bym nie liczyla zapotrzebowania na mase ciala. Raczej wzielabym pod uwage ilosc potu i oddawanego moczu, bo to stracilismy i trzeba nadrobic z lekka nadwyzka. Tylko ciezko to oszacowac, zwlaszcza pot


Zmieniony przez - kebula w dniu 17.04.2018 21:11:26

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po odstawieniu pigułek 3 lata wracałam do normy i chyba i tak miałam sporo szczęścia, choć od początku nie miałam regularnych cyklów i to się zmieniło dopiero po ciąży. Ale do pigułek też już nigdy nie wrócę, bo o wiele lepiej czuję się bez. Kurcze, tyle jest form antykoncepcji dla kobiet, a dla mężczyzn jedna, która w dodatku obniża komfort obojga... a podobno mamy równouprawnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15ego ćwiczyłaś głównie ręce więc nic dziwnego, że tylko tam masz zakwasy od wchodzenia na podest ze sztangielkami to raczej zakwasów mieć nie będziesz, no chyba, że byś tam jakiś porządny ciężar wzięła do rąk.

co do wody - ja mam wodowstręt jak pomyślę, że mam ją wypić to aż mi niedobrze.... efekt wypijania 1l wody w 5 min przed badaniami ....

Ja najwięcej wypijam w czasie treningu - 1.5 litra na luzie, w przerwach tylko chodzę i pije. Poza tym woda mogłaby dla mnie nie istnieć ale jakoś wypijam kolejne 1.5l + 2-4 herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Ja uwazam, ze trzeba pic kiedy nam sie chce, ale ja oprocz kubka kawy rano nie pije nic innego niz woda. Rano po otwarciu oczu szklanka wody a potem nie mysle o tym tylko kiedy czuje pragnienie. Pijac 4 litry latwo wyplukac mikroelementy, tez niedobrze. Ja pije 2-2,5l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Nie wiem co ze mna nie tak. Ja pije bo wiem, ze musze, a nie dlatego, ze czuje potrzebę. Bardzo ciezko mi wypic te 2l a co dopiero gdybym miala pic wiecej.

Mialam kolege trenera, ale niestety wyjechal i on mi opowiadal, ze u swoich podopiecznych stosuje duza ilosc wody. Podobno pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Malo kto lubi pic wode .
Pomaga, ale na co?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Woda stanowi 60-70 proc. masy dorosłego człowieka - to chyba wszystko powinno być jasne pomaga przede wszystkim przy wypróżnianiu, a także polepsza się metabolizm i samopoczucie, jak organizm jest dobrze nawodniony to i wtedy mózg lepiej działa ja wypijam ok. 3 l dziennie i lubię wodę



Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-04-18 07:59:16
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627581
Kebula - przyłaczam się do Nene - lubię pić wodę. Do niedawna nie zdawałam sobie sparwy ze są ludzie, którzy nie lubią. Nawet moi Młodzi ciągną litrami (pewnie, że woleliby Colę) - ale wyboru nie mają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ja tez lubie wode Z tym wyplukiwaniem mikroelementow to nie do konca w to wierze- sama woda mineralna, jak sama nazwa wskazuje, zamiera mineraly. A jesli chodzi o sod to sporo ludzi i tak przyjmuje go w jedzeniu w nadmiarze, wiec nie powinno byc problemu. Zawsze mozna troche soli himalajskiej czy jakiejs tam dosypac do wody. Ja tak robie- ale pije wode z kranu bo tu jest tak przyjete i jakosc wody jest dobra, a w sklepach sa do wyboru 2 firmy, z czego kazda w wiekszosci oferuje wody smakowe. Mineralow to tam za duzo nie ma a na St. Pellegrino mnie nie stac :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ...prosze o pomoc

Następny temat

Redukcja- ocena makroskładników

WHEY premium