SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna i trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Rozumiem :) tyle ze jak nie antykoncepcja to na ketonalu jestem 3-4dni a w pracy biore wolne. To juz nawet nie o trening chodzi tylko o to ze funkcjonowac nie moge normalnie. Dni wyciete z zycia. Niestety moja mama tez tak miala i twierdzi ze nic tego nie przerwie procz tabletek lub ciazy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co na to lekarz ??? Zwłaszcza że nie masz regularnego okresu (ankieta).

Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych przy antykoncepcji ale też przed nią nie miałam okresu i rozwalone hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Mam wizyte w maju to sie dowiem. Zmienilam lekarza bo poprzedni nigdy mnie nawet nie kierowal na zadne badania ani nic. Pogadal na wizycie i tyle. Stosowalam kiedys od niego tabletki ale 3 miesiace tylko i byly zle dobrane. Sporo skutków ubocznych. Dopiero jak poczytałam to okazalo sie ze mi wepchnal jakies co świeżo na rynek weszly. Moze tym razem będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
co do pigu, potwierdzam...mnie też później hormony się mocno rozregulowaly, chociaż to nie nie był jedyny czynnik, ale na pewno tabsy się do teogo przyczyniły.Są naturalne sposoby regulowania okresu i jego bolesności, ale trzeba znać poziom hormonów. być może jest jakiś dysbalans

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Co do chleba to w Lidlu jest chleb żytni na zakwasie ze znośnym składem. Tzn. nie jest idealny ale jak na tak łątwo dostępny (o ile ma się blisko Lidla) to jest spoko.

Z ćwiczeń to zamieniłabym podciąganie sztangi do brody i wznosy ramion w przód na bardziej klasyczne ćwiczenia jak wyciskanie hantli stojąc lub siedząc i wznosy w bok. Moim zdaniem będziesz mieć z nich więcej korzyści.

No i zgadzam się z poprzednimi uwagami dziewczyn :)

Nie miałam nigdy mega bolesnych miesiączek, więc się nie chcę mądrzyć :P Ale po kilkunastu latach brania piguł (od 15 roku życia sic! ) na początku forum odstawiłam i nigdy nie wrócę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Dowiem sie u lekarza co i jak w maju. Wiadomo, ze tabletki mieszaja w organizmie, ale jesli nie ma innego wyjscia to bede zmuszona do tego. To wg mnie nie jest normalne by bolalo do lez i trzeba bylo lykac nawet do dwoch ketonalow 100mg dziennie. Wyrwane conajmniej 3 dni z miesiaca. Niestety u mnie to chyba rodzinne, bo jak juz mowilam moja mama tez tak miala. Nawet gorzej. Czasami pogotowiem sie konczylo w jej przypadku.

Czytalam o ultralekkich pigulkach. Podobno malo hormonow zawieraja. Ktos stosowal z was? Drogie sa bo 50zl ale podobno wiele lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Totalnie nie w temacie jestem (bo pod tym kątem mnie to nie dotyczy) a czy spirala działająca miejscowo ma również szanse obniżenia bolesności miesiączek?
Swoją drogą spotkałam się z opinią lekarza, że to nie jest normalne że miesiączka boli i jeśli tak jest to trzeba własnie szukać przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Nie spirala nie zmniejsza bolu. Moja mama stosowala i czasami nawet gorzej bylo. Chodzi o to ze podczas spirali masz normalny okres, a podczas brania pigulek go nie masz. Krwawienie ktore wystepuje to krwawienie z odstawienia. Stad mi sie wydaje brak skurczy. Ale specjalista nie jestem wiec nie wypowiem sie szczegółowo

Szczerze? Zawsze sie zastanawialam czemu i mimo, ze mowilam mojemu lekarzowi, ze tak jest to nic sobie z tego nie robil. Teraz lekarza zmienilam to moze cos mi powie ciekawego.


Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-12 11:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja sie troche znam, wiec sie wypowiem. wiadomo, że silny ból nie jest normalny, ale tabletki bez zlokalizowania przyczyny tylko maskują problem. Także jeżeli nie miałas chociaż głupiego usg, to maszz kurację tabsami zapisaną w ciemno
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
ja również miałam bardzo bolesne i obfite miesiączki x lat temu, zwijałam się z bólu, nie mogłam funkcjonować, byłam słaba, również przyjmowałam ketonal, później nie miałam pół roku okresu i lekarz wywołał go tabletkami ( luteina ) i bolesność wróciła. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, były dobrze dobrane, bo nie przytyłam, libido wzrosło i samopoczucie. Po 6 latach odstawiłam i od 5 lat nie biorę i nigdy nie będę brała. Okres trwa 4-5 dni jest "normalny", zawsze na czas, nie boli, czasami troszkę w pierwszy dzień.
jaki z tego morał? każda z nas jest inna i nie ma co się sugerowac innymi


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-04-12 12:32:52
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ...prosze o pomoc

Następny temat

Redukcja- ocena makroskładników

WHEY premium