SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna i trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Tzn to nie chodzi o to ze wody nie lubie. Mi po prostu sie pic nie chce. Nie wazne co to za picie. Nie wazne słodkie czy nie słodkie. Osobiscie nawet nie slodze cieplego typu herbata od kilku lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
Nawet teraz mam przy biurku butelkę wody i pociągam bezmyślnie. Nawet nie wiem czy mi sie pić chce? ALe piję:)
I tak do 16.00 litrową w pracy opróżnię, plus jakieś herbaty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Dziwne jestescie . Ale macie tak od zawsze?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Ja dzis w pracy szklanka kawy i szklanka wody :D z czego kawa bo lubie jej smak a woda bo mi sie przypomniało. No coz, kazdy jest inny.

Podobno mozna mylic uczucie glodu z potrzeba nawodnienia :D moze w moim przypadku tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22034 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627585
Kebula - nie od zawsze. To znaczy od zawsze lubiłam pić herbaty - ziólka, czarna herbata, zielona... A z czasem doszła woda z cytryną, a potem sama woda.. Tak od 10 lat piję na takiej zasadzie na jakiej niektórzy palą papierosy - sięgam ręką po butelkę bez myślenia o tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Jaka suplementacje polecacie na poczatek na redukcje? Jem malo ryb, wiec pewnie Omega3. Jesli tak to moze jakis link gdzie moge kupic dobre i jaka firma?

Suplementacja moja na ten moment to multiwitamina, extract cynamonowy i chrom.

Co mogę brac by troche wspomoc moja redukcje?


Co polecacie by miec wiecej energii? Kawa i energetyki na mnie nie dzialaja. Pije je tylko dla smaku. Cwicze rano po sniadaniu i troche zaspana jestem na treningu. O 7 zaczynam trening tak by zdazyc do pracy na 10


Zmieniony przez - sarushka w dniu 2018-04-21 10:49:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie działają to nie pij. Kofeina uzależnia i trzeba pić coraz więcej, żeby zauważyć jakieś efekty.
Poza tym energetyki > cukier > redukcja nie idzie.
Może szybki prysznic rano pomoże? Ciężko mi coś doradzić, bo nie cierpię rano ćwiczyć

Suplementacja na redukcje? Nie ma takiej znaczy suple Ci nie pomogą w redukcji, no chyba, że masz jakieś niedobory, ale to zupełnie inna bajka wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Pije energetyki zero, bez cukru :) czasami również cole zero.

Poki co po miesiacu mam -4.6kg. Z tym, ze cwicze dopiero od tygodnia i pewnie duzo wody zeszlo. Zobaczymy co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wynik bardzo ładny więc nie ma co myśleć o suplementacji. Dla zdrowia jak najbardziej Omega 3 oraz witamina D w dawce minimum 1000j.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ...prosze o pomoc

Następny temat

Redukcja- ocena makroskładników

WHEY premium