SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna i trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale trenować możesz nadal :) po prostu odpuść te ćwiczenia w których nadgarstek boli - pomki na pewno. Spróbuj wyciskanie/rozpietki. Jeżeli nadal będzie boleć to też odpuść na jakiś czas. Za to wszystkie ćwiczenia na inne partie możesz robić. Nie ma co ukrywać, że my swoje ważmy i przy pompkach ten nacisk na nadgarski jest sporo większy mimo wszystko nie pozwalam Ci tak po prostu siedzieć w domu i nic nie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem lepiej odpuścić niż przez chora ambicje potem leczyć się miesiąc

Spróbuj wyciskanie hantli ale uważaj na nadgarstki - maja być proste jak coś boli to przerywasz. Jak jednorazowo nie zrobisz jakiś ćwiczeń to się nie stanie nic. Możesz za to zrobić dodatkowe nogi. Ale ty w ramach wyjątku



Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2018-04-25 10:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Wyciskanie i kazde inne cwiczenie ok. Tylko przy pompkach czulam dyskomfort. Mimo to ugryzlam sie w jezyk i dalej robilam. :P

Wczoraj wymasowalam i pokrecilam dlonia w te i we w te i dzis mniej boli. Mysle, ze juz przechodzi :) szkoda, ze nie wiem czym spowodowane. Takto unikalabym tego :)

Moj chlopak mowi, ze pewnie zle sie rozgrzewam.
A wy jak robicie rozgrzewke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... ja wskakuje 8-10 min na bieżnie, rozciągam lekko moje nieszczęsne wiecznie spięte łydki, wszelakie krążenia i wymachy z gumami, przysiady bez obciążenia i znów rozciągam łydki i rozmasowuje stopy zajmuje mi to jakieś 15-20min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tez robie troche lekkiego tylko sie nie nie rozciagam cwiczenia mobilizacyjne i aktywujace, szczegolnie gorsetu miesniowego, bo z nim jest kiepsko. Pare pompek, przysiadow, probuje sie podciagnac, a pozniej przed kazda seria robocza (czyli z duzym obciazeniem) robie jedna rozgrzewkowa z minimalnym obciazenien i wiekszym zakresem powtorzen

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Przysiady ze sztangą x12
Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia x10
Martwy ciąg na prostych nogach x12
Wykroki x15
Hip Thrust x12
Wyciskanie hantli stojąc x15
Wyciskanie hantli leżąc x15
Odwrotne pompki na ławce x12
Uginanie przedramion z hantlami x12
Plank klasyczny 30 sekund

Czy moge stosowac ten plan co drugi dzien? Czy to zbyt malo i nie zbyt roznorodne?

Plan znaleziony w Internecie, ale bardzo mi sie podoba. :) moze tylko te pompki bym zamienila na cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
1. Zapisuj jakie obciążenia były.
2. Jak Ci się podoba to możesz przez jakiś czas robić. Na pewno jak się robi jeden plan to szybciej wyczerpuje się możliwości progresu i trzeba zmienic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
masz w nim podstawy, to najważniejsze. robisz ćwiczenia w obwodzie czy stacjonarnie?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Stacyjnie. A ktora metoda lepsza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Przysiady z kettlem x10 8kg
Wiosłowanie hantlami w opadzie tułowia x10 5kg
Martwy ciąg na prostych nogach x10 10kg
Wykroki x10
Hip Thrust x10 12kg
Wyciskanie hantli stojąc x10 4kg
Rozpiętki leżąc x10 5kg
Uginanie przedramion z hantlami x10 5kg
Plank klasyczny 30 sekund

Po 3 serie

Dzisiejszy trening.

Polecacie jakies cwiczenie na lydki, ale nie na maszynie?
Co zamiast planka? Czy same brzuszki wystarcza? Odnosze wrażenie, ze zle robie plank.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ...prosze o pomoc

Następny temat

Redukcja- ocena makroskładników

WHEY premium