SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna oraz trening do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Płeć : mężczyzna
Wiek : 23
Waga : 78
Wzrost : 183
Obwód klatki : ???
Obwód ramienia : ???
Obwód talii : 96
Obwód uda : ???
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : foto
Aktywność w ciągu dnia : uczelnia + praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu trening domatora, w DNT HIIT
Odżywianie : dieta redukcyjna
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : trening w domu + HIIT
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie
Stosowane wcześniej diety : brak, jadłem co popadło

Współczynnik BMR: 1906.90


Trening:

Poniedziałek, środa, piątek HIIT. (Czy powinienem w tygodniu robić 3 serie HIIT czy np. 2 serie HIIT i 1 aero?)

Wtorek, czwartek, sobota robię trening domatora


1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Rozciąganie ekspandera za plecami 3-4 serie x do zm.
4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
5. Pompki w podporze tyłem2-4serii x do zm.
6.Francuskie jednorącz z ekspanderem-3-4serie x do zm.
7.Rozciąganie ekspandera przed sobą-3-4serie x do zm.
8.Rozciąganie ekspandera nad głową-3-4 serie x do zm.
9.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.
10.Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc-3-4serie x do zm.
11. Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
12. Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
13. Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.

Dieta wklejona jest poniżej. Nie uwzględniałem w niej warzyw. Pierś będzie zamiennie stosowana z innymi mięsami i rybami.

Co powinienem poprawić by zoptymalizować trening i dietę?

Z góry dziękuje za pomoc.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Dzięki za radę. No ja właśnie nie mam zbytnio możliwości na siłownię, bo dosyć często jestem w rozjazdach. Zmieni się to dopiero od lipca. Od przyszłego tygodnia zacznę trening metodą Lafaya i będę zapisywał postępy w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Dieta nie wygląda źle według mnie, jednak chyba trochę za mało kalorii jak na start.
Jaki jest rozkład b/t/w ?
Co do treningu nie wypowiem się bo nie chcę wprowadzić Cię w błąd.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
B 148 g, T 99 g, W 160 g. Kalorie podbić węglowodanami (np. dodatkowy ryż, kasza) czy białkiem i tłuszczami? Co do treningu mam do dyspozycji jeszcze drążek i skakankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
To widzę, chodziło mi ile jest g poszczególnych składników na kilogram masy ciała.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
b 1.9 g na kg, t 1.2 g na kg, w 2.05 g na kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bialka daj tak z 2,2g, wegle na start 2,5g, reszta tluszcze

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Dziękuję za wskazówki.

Dodałem do diety trochę mięcha i ryżu/kaszy etc. Teraz już wychodzi 2,2 g białka na kg i 2,5 g węgla na kg.

Są jeszcze jakieś istotne wskazówki dotyczące diety, które powinienem uwzględnić?

Mógłby mi ktoś ocenić sam trening? Robię go już jaki czas i na razie wszystko wydaje się okej. Z aerobów zrezygnowałem na rzecz HIIT, ale nie wiem czy robić 3 razy w tygodniu HIIT czy nie zamienić jednego HIITa na aeroby?

Z góry dziękuję za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Już dowiedziałem się wszystkiego odnośnie treningu. Teraz zrodziło mi się w głowie kolejne pytanie. Czy nie lepiej zamiast diety redukcyjnej robić diety na masę (moje foty są w pierwszym poście)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Twoj wybor ale ja bym jednak redukował szczegolnie ze idzie lato i wakacje apotem lecial z masa.
Masz prawie 100cm w talii wiec troche duzo przy masie moze jeszcze troche bardziej podlac.
Zredukuj z 10cm z pasa a potem bierz sie za mase, bedziesz juz miał wieksze doswiadczenie w doborze produktów jak i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8166
Dzięki za radę. Zrobię tak jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
Panowie wybaczą:)zdecydowanie masa
i oczywiście zmiana treningu

Zmieniony przez - marian1970 w dniu 2012-04-07 22:37:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ diety wysokobiałkowej na zdrowie

Następny temat

Zdrowe odżywianie

WHEY premium