SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny, prosze o analizę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
7;30 - jajecznica z 4 jajek, jogurt naturyalny z płatkami owsianymi,jabłko lub jakiś inny z owoców.
10;00 - 4 kawałki chleba razowego z twarogiem
13/14 - porcja ryżu lecz nie mam pojęcia ile tego ryżu należy zjeść( proszę o radę)
15;00-16;30/17;00 - trening na siłowni
16;50/17;20 - może jakaś ryba lub jajecznica (prosiłbym o radę względem tego posiłku)
19;00- ostatni posiłek, tuńczyk z kawałkiem chleba razoweg

Witam, bardzo bym prosił o ocenienie diety i poprawienie jej jeśli coś powinno być inaczej ;) dziękuje z góry i pozdrawiam ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
chleb jem z twarogiem, wybaczcie muszę jeszcze raz wszystko przekalkuować, a mówisz że lepiej jest wpisywać do 100g czy dokładnie wyliczyć do tylu gramów ile spożywam ? ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3321
A cel diety ? Wylicz zapotrzebowanie nastepnie oblicz ile w tym co podales jest kalori i BTW https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html  http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

Zmieniony przez - K... w dniu 2013-02-19 19:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
przed silka nie jedz samego ryzu, jakas porcja bialka by sie przydala np kurczak, wolowina, wieprzowina, podroby. po treningu rowniez daj jakies wegle (kasza, makaron pelnoziarnisty) plus ryba. jakies zdrowe tluszcze by sie przydaly np oliwa z oliwek, orzechy.
wiekszosc ludzi wcina standardowo po 100g ryzu/kaszy bo takie sa przewaznie torebki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
Chcę tak zrzucić ten brzuch na dole aby nie było takiej górki, tylko aby brzuch był płaski. Oczywiście ćwicze intesywnie brzuch, ale wiadomo że dieta jest bardzo ważna ;) więc zmieniam przed treningiem ryż+białka,a po treningu makaron lub ryba.
Kalorie 3325.58
Węglowodany 55% 1829.07kcal = 457.27gram
Białko 15%% 498.84kcal = 124.71gram
Tluszcz 30% 997.67kcal = 110.85gram
co z tego wynika, bo się nie orientuje w tych kalkulacjach ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
wypisz wszystkie posilki w kalkulatorze kalorii i wtedy Ci pomozemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
z tego wynika ze aby utrzymac wage musisz zjadac 3325 kalorii dziennie. jezeli chcesz zgubic troche tluszczu to bilans musi byc ujemny np 3000 kalorii. wpisz w kalkulator to co jesz i zobaczysz jak to wyglada u Ciebie. a po treningu nie jedz ryby lub makaronu tylko rybe i makaron. ryba to zrodlo bialka a makaron weglowodanow. i to i to jest potrzebne. i nie katuj tylko brzucha, to nie dziala tak ze nawalasz brzuszki to tam tluszcz schodzi. trenuj cale cialo a brzuch z umiarem, tez sie musi zregenerowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
Jak wszystko przelicze, napisze ;) Wiem o tym ćwicze 3x w tygodniu na siłowni, (klata/bic,barki/tric,plecy,nogi) po każdym treningu robię dodatkowo brzuch na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
Jestem po przekalkulowaniu kalorii w diecie, oto wyniki: Suma dobowa: 2939 kcal 136 g białka 125 g tłuszczu 387 g węglowodanów.

wszystko obliczyłem dokładnie,w niektórych jest napisane 100g, ale dane białka itd są podane do zjadanej porcji. oto link do tabelki z dietą i analizą : http://imageshack.us/photo/my-images/39/dietam.png/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Jak wp******isz takie śniadanie to jesteś mistrz dla mnie A 4 kawałki razowca ważą ze 150 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 603
Nie wiem czy dobrze wpisałem płatki owsiane w śniadaniu, dosypuje płatki owsiane do jogurta naturalnego tak aby było mw proporcjonalne ;) rzeczywiście pomyłka 4 kawałki chleba razowego ważą 200g czyli w 2 posiłu będzie : 350kcal, 11białka,2tł i 61 węglowodanów. i co myślicie o tej diecie, jest ona w miarę dobra na spalenie tkanki tłuszczowej ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Wiesz nie jestem żadnym specem i sam dopiero zaczynam ogarniać miskę. Ale dobrze jak byś wkomponował w diete świeże ryby typu makrela/łosoś, omega3 pomaga palić tłuszcz, puszki nie są zbyt zdrowe. Zapotrzebowanie oblicz ze wzorów nie z gotowca. Ogarnij ile co waży bo 200g owsianych to będą dwie pełne michy Dorzuć warzyw. W trzecim posiłku dodaj mięcha i warzyw. Posiłek nr.2 to to co to ma być? sam chleb wcinasz? bez jaj

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-02-20 12:56:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Masa bez ćwiczeń, czy szybciej?

WHEY premium