SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Unexowej czyli ex-klucha dzwiga

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2759
Gratuluję zmiany bardzo chętnie będę podglądać twoje zmagania może mi się uda troszeczkę zgubić kg i zmienić wygląd,bo na razie stoję :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Ok Paula, wielkie dzieki!
Jak pokombinuje nad tym planem to wstawie, a jak tu nie dostane odzewu to wstawie tam gdzie radzisz ;)

Aga, dziekuje bardzo ;) Jeszcze dluga droga przede mna ;)
Wpadaj smialo, z czasem postaram sie troche urozmaicic ten dziennik wstawiajac filmy z silowni, wiecej zdjec posilkow etc. Obecnie raczkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Wrzucam miche na dzis.
Ciasto cukiniowe i te batony orzechowo/kokosowe robilam wczoraj sama w domu.
Wiec zadnych niechcianych skladnikow, przepis znalazlam w kuchni sfd.
Zwazylam sie kontrolnie i waga generalnie poszla delikatnie w gore z 58,6 na 59,3, wymiary bez zmian, oprocz nog, delikatnie spadlo.
To na tyle. Jak wroce z treningu to napisze co i jak






Zmieniony przez - unexowa w dniu 2016-04-05 08:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
No i zdjecia wczorajszych tworow.
Ciasto najpiekniej nie wyglada, ale zaloze sie, ze jest dobre ( robilam pierwszy raz).
Kiedys zrobilam brownie z ciecierzycy i bylo pyszne
No i batoniki







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Wrocilam z silowni. Ramiona mi odpadaja
Mialam konsultacje z trenerem.
Sprawdzilismy sklad mojego ciala na wadze.
Wyszlo:
Waga 60kg
Tluszcz: 25,4 %
Masa miesni: 42,4 kg
Otluszczenie organow 1 w skali 12
Woda ( nie pamietam, ale mowil mi ze b.dobry % wody )
( nie wiem na ile to jest rzetelne ale i tak mi humor poprawilo )

Plan na najblizsze 4 tygodnie:

2x w tygodniu FBW silowy

2x Power workout czyli:
Martwy ciag 2x (12x 50kg)
High pull: 2x ( 12x20kg)
Power clean & squat: 2x ( 12x25kg)
Clean & press 2x (12x 20 kg)
Clean & press & split squat 2 ( 12x 20 kg)
- i to tez dzis zrealizowalam.


Mowil, ze ogolnie mysli, ze przy okolo 19/20 % tluszczu pewnie bylabym 100 % zadowolona z wlasnego wygladu i bedziemy do tego dazyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Micha na jutro ;)
Dzien bez treningu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Dzis sie zwazylam i zmierzylam, robie to co dwa tygodnie w czwartki
Wrzucam tabelke z wynikami.
Zaraz zbieram sie na silke





Zmieniony przez - unexowa w dniu 2016-04-07 08:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W tym power workoucie to pilnuj techniki, bo można sobie niezłą krzywdę zrobić takim zestawem wykonywanym nietechnicznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
nightingal
W tym power workoucie to pilnuj techniki, bo można sobie niezłą krzywdę zrobić takim zestawem wykonywanym nietechnicznie.

Tak w ogole do porobily mi sie niezle siniaki na ramionach, dokladnie tam gdzie opieram sztange przy front squatach.
Nie wiem czy tak powinno byc, mam raczej srednia tendencje do sniaczenia.
Niestety nie mam mozliwosci nagrania i wrzucenia, bo chodze na silownie sama w dodatku w obcym kraju i nie chce nikogo obcego prosic o nagrywanie
W sobote mam luzny dzien, sporbuje pocwiczyc na samej sztandze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Poproś jakiegoś trenera na miejscu żeby Ci podpowiedział co ewentualnie skorygować. Na serio bym uważał z takimi ćwiczeniami w takim zestawie. Jest fajnie jak jest technika - jak jej nie ma to cierpią gnaty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

k4te - pomoc w redukcji

Następny temat

Trening ACT. Pomoc w ułożeniu.

WHEY premium