SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Unexowej czyli ex-klucha dzwiga

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myślę, że podczytujących trochę jest. Ale jak jest wszystko ok to nie ma co komentować :P
A takie gazety powinny być zabronione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Mi kopara opadla, bo bylam przekonana, ze juz wszyscy wiedza, ze diety <1000 kcal sa zabronione i koniec, a tu jednak musi by na to popyt skoro wypuszczają takie gazety.
MASAKRA.
No i dzis miałam cardio, ze hej, łaziłam po sklepach i kupiłam nowa bieliznę i nowe staniki :D Bo z moich rzenskich dorodnych owoców zostały tylko średnie cytryny
Ale jakoś mi nie szkoda nawet


Paula, na bank nie jest idealnie wiec wszystkie konstruktywne sugestie mile widziane



Zmieniony przez - unexowa w dniu 2016-03-31 21:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jestem tu zwana policjantką, więc jak coś zauważę to na pewno napiszę :P
Dzisiaj w spamie miałyśmy dyskusję na temat żeńskich dorodnych owoców :P Ja już z doświadczenia nie wyrzucam biustonoszy.
Też dzisiaj poczyniłam zakupy, co prawda inna kategoria ale poprawa humoru zaliczona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Ja swoje tez trzymam - schowalam w bezpieczne miejsce w razie w, ale jednak musialam kupic nowe, bo co jak co, ale mnie juz draznily ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Micha na jutro, dzien bez treningu wiec mam kapke mniej, 3 posilki bo bede w pracy od 14 do 22 ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Wrzucam miche na dzis:
I wlasnie zbieram sie na silownie. Zdam relacje po

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Wrocilam z silowni.
Dalej czuje zakwasy, ale dzis juz lepiej i mialam wiecej sily.

Mam glupie pytanie
Jak podajemy ciezar np przy przysiadzie czy martwym to wliczamy w to ciezar sztangi ?
Bo za cholere nie wiem :D


Dzis bylo:

High Pull
3x (12x 10 kg)
Power clean & squat
3x ( 12x 15 kg)
Dead Lift
3x ( 12 x 40 kg)
Przysiad klasyczny
3x ( 10 x 25 kg ) - nie mialam juz sily zaladowal wiecej, bo bolaly mnie plecy przez zakwasy jak nalozylam wiecej

Teraz zarlo, a na 14 do roboty



Zmieniony przez - unexowa w dniu 2016-04-02 11:41:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
unexowa
(...)
Mam glupie pytanie
Jak podajemy ciezar np przy przysiadzie czy martwym to wliczamy w to ciezar sztangi ?
Bo za cholere nie wiem :D
(...)

Nie ma głupich pytań
Oczywiście, ciężar wszystkiego. Sztangi nie podnosisz czy jak, żeby jej nie wliczać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3220
Ja nigdy nie wliczalam.
Ale ze mnie tempak

No to od dzis podaje obciazenia ze sztanga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356257
Wliczaj wliczaj, szczególnie, że taki olimpijski gryf jednak swoje 20 kg waży - a wynik 40 czy 60 kg to już spora różnica.

A poza tym to ładna redukcja - trochę zazdroszczę, ale i tak dogonię. Może nie wagę końcową, ale wynik na minusie na pewno.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-04-02 13:35:11

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

k4te - pomoc w redukcji

Następny temat

Trening ACT. Pomoc w ułożeniu.

WHEY premium