SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278628

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
serio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wino inj bolesne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
W niedziele minie 4 tydz na trenie e wszedlem na 600 mg week to moj pierwszy kontakt z tym srodkiem powiem tak jeszcze nic mnie tak nie robilo to prawda ze tren jest nr 1 wsrod saa zamowilem jeszcze 2 butle kaszlu po inj brak troche boli w miejscu szota ale da sie przezyc ze skutkow ubocznych zauwazylem wzrost cisnienia , pulsu oraz wachania nastroju, nerwowosc nie wiem jak inne treny ale ten napewno klepie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
marianzulek
Wino inj bolesne.


Szkoda kurcze, bo cena dobra

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
No dluugi tez pisal,ze gule sie robia i dupsko urywa ;((

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Siema wszystkim,chcialem zaciągnąć pare info.Planuje pierwszy cykl,i mam w planie enan Dose generics16tyg(od 12 redukcja)+100meta tej firmy.Interesuje mnie wasza opinia na temat tych specyfików,cyklu oraz jak wyglada w praktyce odkladanie sie wody po tych srodkach,bo mam 15%bf i nie chcialbym na cyklu wygladac jak prosie,a robiąć cardio 3x w tygodniu po 30min w ciepłej bluzie +termogenic bedzie usuwać gromadzącą się wodę?oczywiscie dieta bedzie ulozona tak aby zapobiec odkladaniu sie tluszczu mniej wiecej +300kcal ale ta woda w czasie cyklu nie daje mi spokoju.

Zmieniony przez - Stada w dniu 2014-02-13 22:25:55

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Sa srodki na pozbycie sie wody(tamoxifen, aromasin, armides). Nie bede pisal ze to nei ten dzial bo to robota modow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
mm1986
Powiem Wam narkomani gdzie przyczyna, zrosty w srodku miesni, mam to samo, my wszyscy, bijaci od lat nie rzadziej niz e2d kiedys tak nie mialem, ale teraz gdzie nie dotkne zrost, przebijajac igle przez zrost, wiadomo ci sie dzieje, zawsze mnie lapie kaszel.. mysle ze to moze byc przyczyna, bo dziwne ze akurat wtedy zawsze. Trzeba zejsc na off, albo zaczac bic w nowe miejsca, lydki, kaptury, plegar tak nawiasem, otwieram dzis szafke a tam 50ml Test Iso, ktos aktualnie to leci? Warto?


Ja tam wbijalem w zrosty i zero kaszlu...co prawda przebija się igla jak przez karton a wiec mało przyjemne ale kaszlu zero...jedyny kaszel jaki miałem to poki co na trenie ace king labs który kiedyś bilem...

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2014-02-13 23:21:08

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62033
tren e kosi rowno
nic nigdy mnie tak nie robilo, sylwetkowo i silowo
wale towar od kwietnia, rozne dawki
a teraz glupie 450mg trenu e, 400 mastera e i 300mg iso miazdzy system
pompa po 4 seriach jest taka, ze np. lapy az sie sine robia
a to dopiero 4 tydzien czyli srodek sie wkreca....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren e git sam leciałem i 600 mg dla mnie za duo było musilem zmniejszać wino inj juz pisałem ze boli mnie hoc mnie każde wino in bolało :)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium