SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61990
Co robi z flakonami ta osoba z dose ?
Jestem ciekawy napisz na priw
Wbilem w siebie od kwietnia z 15 flakonow, moze wiecej i oprocz propa zadnych akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
dasz rade wrzucic foto tej nogi jak to teraz wyglada w ogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
J/w daj foto bo my niedowiarki jesteśmy

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
no i daj obok flakony propa dose i dzisiejsza gazete


Zmieniony przez - highpriest w dniu 2013-10-09 11:26:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy widac pok lydki jest caly zaczerwieniony nie daje rady wlozyc najkuzniejszej skarpety bok jest caly czerwony nie wiem czy widac do lackow po domu sie nie mieszcze zobaczymy co będzie dalej palcami nie umiem ruszac jak.wiecie zdjęcia nie zobrazuja tak tego i nie wiem.czy widac w ogole te czarne palce jezeli nie wrzuce wieczorem pod światłem

Www72.zippyshare.com/v/38401405/file.html

Www72.zippyshare.com/v/53631787/file.html

Www72.zippyshare.com/v/42788254/file.html

Www72.zippyshare.com/v/47771055/file.html

Jestem w ciągłym kontakce z lekarzem domowym w sensie tym osiedlowym sam przyznał ze jest cos nie tak jezeli nie chcą przyjac na estry dyzur ogolem noga wieksza o 7 cm leki coraz mniej pomagaja na 65 procent noga brdzie amputowana noe wiadomo czy dojdzie do operacji iz zyly wszystko jest czuste a nogi nie bedzie dalo sie jak jej otworzyc jest poprostu twarda jak skala non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
no wyglada to chvjowo, a jak samo miejsce iniekcji? bo gdzie w koncu waliles, w udo? dziwne ze akurat stopa, lydka spuchniete jak nie waliles w lydke.
akcja naprawde dziwna. zwlaszcza ze dopiero przy 3 flakonie cos ci sie stalo.
od siebie dodam ze wspolczuje.

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2013-10-09 12:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na zywo jest jest jeszcze gorzej jedyne co mi pomaga to moczenie nogi w 2 stopniowej wodzie wtedy na 15 minut zapominam o bolu wszystko mnie wk***ia wolalbym byc sam ale babcia musi robic zastrzyki i wrazie jakby sie cos stalo musze miec opieke leki silne w glowie sie kreci zjazd jak chyba po amfie zauważyłem lepsza regeneracje to na plus ogolem.caly czerwony chodze morda jak balon ale lekarz mowil ze tak będzie hm zastrzyki coraz to bardziej bolesne do bolu pomalu sie przyzwyczajam i jak biore tabletke czy zastrzyk czuje taki komfort.i lepsze samopoczucie ze bedzie lepiej chodz w cale nie jest z kazdym kolejnym antybiotykiem liczę ze przestanie dotego smaruje altacetem doplera robili wszystko ok a czuje.ze siedzi cos tam i nie chce puscic bo kto normalny ma non stop napiety.i caky czerwony miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
mozesz napisac w koncu gdzie byla iniekcja? i jak wyglada miejsce iniekcji? bo zaraz sie okaze ze byl to np bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Również jestem ciekaw. Zeszło magicznie z uda na łydkę i stopę? Przepraszam za wątpliwości.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo to udo i od 20 strzalow bylo ok miejsce iniekcji jest ok pisalem.wyzej.zreszta tylko czytasz na pale widze jeżeli kogoś to ciekawi piszecie o niewiadomych sidach na trenie to teraz jest n jeszcze m gorzej wk***ia mnie wszystko jezeli ktos powie mi czesc mam ochote mu.zaj**ac spadajacy widelec czy twz odglos sztuccow pomywania czy mycia talerzy wprowadza mnie do szału otwarte okno mnie wk***ia kuzyn przyniósł psa na dwie godziny jak podchodzi a u mialbym dupe ruszyc zap******il bym mu za te szczekanie wszystko dosłownie wszystko a jezeli ktos lubi czytac.wkleje zaraz.lekture
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium