SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1474
pewnie że dam znać, nie znając opini do cyklu dołączyłem Boldenon Dose, ciekawe jak to wypadnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
po turze 40mg wogóle nie mam apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No to ja nawet sie nie zabieram do tego srodka bo sporo osob pisze, ze sie po niej strasznie blokuja pod wzgledem zarcia, moze jak troche miche odpuszcze i bede sobie mogl pozwolic na bloka to sprawdze.

Propa probowalem ostatnio, robi robote bardzo dobrze, stanozolol w kaps rowieniz, szkod, ze inj. wino nie jest juz dostepne.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino inj jest caly czas ja tam na orale bez megace nie wlaze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
pawerty
po turze 40mg wogóle nie mam apetytu


Tura blokuje apetyt ale tylko na okolo 10dni i to dlateo ze mocno pompuje bebechy od jedzenia jak by balon siedzial w zooladku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62036
dokladnie u mnie juz lepiej, ale 5 dni to jak szmata sie czulem. Typ bral i mowil, ze na trenie sie lepiej czuje niz na turze.
posilek to mi stal po 4h, dlatego kcal ladowalem ze slodyczy%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Same pusi caty widze. Ja jadlem to co mialem ustalone ale kazdy posilek to byla walka i pod koniec popijalem woda bo nie szlo wcisnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62036
kalorie to kalorie
zjedz do 12%bf bedziesz mogl syf jesc%)
swoja droga nie siedze caly dzien na silce i nie mam 30min na zjedzenie zarcia:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41400
tura ma duzo swoich minusow, ale uzylenie daje takie jak nic innego %)
przynajmniej na mnie tak dzialala, na dodatek kilka miechow po odstawieniu.. wszystko zostalo tak jak wtedy%)
wczesniej na lapach zyl w ogole nie mialem, po turze mi pieknie powychodzily i lapy okablowane.

teraz przymierzam sie do niej jeszcze raz, tez z dose tylko do tego nowego wypustu w nowym opakowaniu.

oby dzialala tak jak wczesniej bo mi tam osobiscie duze pudelko i kapsy nie przeszkadzaly.

Zmieniony przez - highpriest w dniu 2013-08-28 13:40:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
jakie dawki tury leciałeś?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium