SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Nikt chyba nie pisal ze sam olej, tren dziala, a tego wcaesniejszego byly dwie wersje - ciemna i gesta, orax jeszcze ciemniejsza i gesciejsza;) ta druga naprawde kosior, extra tren. Zaluje ze zapasow nie zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41400
nie wiem, az tak dobrze to sie nie orientuje, napisalem to tylko dlatego bo kumpel rok temu wlasnie walil tego bardzo ciemnego, a teraz ten sporo jasniejszy (z tym ze teraz polaczyl 2 treny, ace i enana)
wczesniej dawal tego ace 100mg e2d a teraz 50mg e2d ace i 100mg e2d enana.
on dopoki nie je.bnie trenu to forma niby dobra, ale jak tren dopie.rdoli to jest petarda. wiec jakby dzialalo jakos mega chvjowo.. to na pewno takiej formy by nie zrobil i od razu tez by poczul.

ja z cypio jestem naprawde bardzo zaodowlomny i z drobnymi zmianami na inne estry, lece je juz tak 10 miechow %) mimo ze mialem juz teraz schodzic, nie bardzo mi sie chce.
tura jak dla mnie tez mega kozak srodek, jak komus na zylach zalezy.

osobiscie innych srodkow nie planuje tykac, wiec wiecej nie pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
gińleszczu
Tylko jak biłem bionche to po każdym zastrzyku ból opuchlizna dlatego zmieniłem, może teraz zrozumiesz.


Czesciowo tak, czesciowo nie... mialem do wyboru bezbolesnego testolica ale slabiej dzialajacego to wybralem bolacego phoenixa bardzo dobrze dzialajacego, z reszta nie tylko ja

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4192
To już twój wybór, ja cenie swoje zdrowie i komfort, dlatego zmieniłem na dose, które tak wszyscy zachwalali, ale w działaniu okazało się gorsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
testy dose enan/cypio mam do wyboru nowa szate lub stara co brac? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bez znaczenia. Zienila sie tylko naklejka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam interesuje mnie tura z tej firmy tylko czy aby dziala jak trzeba bo mam ja do kupienia w dobrej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62033
jezeli masz w dobrej cenie
to sie nawet nie zastanawiaj
:-]
biore 40mg i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja planuje 60mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij od mniejszej dawce u mnie srednio wala po 50 mg i to hlopy po ponad 100 kg i chwala se
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium