SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278350

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
Mnie nic nie bolało dopiero dziś ból, ale to normalne bo mięsień nie przyzwyczajony.
Jedyne co mnie bardzo martwi to tak jak wcześniej mówiłem mocne osłabienie organizmu, ale mam nadzieje że wszystko przejdzie lada dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Czym posmarowane? Alcatelem hehehe chyba altacetem...

Bolesność propa mija z czasem - nap*****laj na zmianę w oba poślady a przejdzie po którymś strzale. To nie oznacza, że jak później będziesz chciał przybić w inne miejsce ciała to nie będzie bolało, bo tolerancja na iniekcje wyrobi się tylko tam gdzie będziesz bił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
Literówka :D

Miałem plan walić w 4 miejsca. Pośladki i uda na zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
To w takim układzie wyrabianie odpowrności potrwa... dwa razy dłużej :). Bij głęboko domięśniowo - bicie poranne łagodzi ból z tego co ja zaobserwowałem (mięsień przez dzień cały czas w ruchu); jak już nabierzesz tolerancji to już bez różnicy czy rano czy wieczór - bólu nie będzie lub będzie znikomy (coś jak lekki siniak)

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2013-10-12 17:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
Mówisz, że walić tylko w dupe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
albo w cypke jak wolisz ps. jak cie bola strzaly, to wiadomo najlepoej bic w najwieksze miesnie i gleboko domiesniowo, czyli dupa moze byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3121
Nie bolą mnie jak wbijam tylko pare godzin po inj, ale to jest normalne bo miesień musi się przyzwyczaić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
dupa/noga/dupa/noga - proste i polecane przy częstych inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62015
tren juz działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
tren a kosa jak skoorwysyn! podtzymuje to co na początku bicia napisałem. Ale widzę że znawcy forumowi wiedzieli lepiej:P Teraz powoli schodzę z trena potem most i czeka na mnie NPP z Dose:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium