SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Lece cypio, już 3 szot za mna i jest całkowicie bezbolesne, nie czuć nawet dyskomfortu na drugi dzień.
Czy pokopie zobaczymy za jakies 2-3 tyg

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
ja pmp wyrwalem taniej jak dose, na biosire bym uwazal tam krusza sie gumki chlopakom, zwroc uwage by nie wbic ich w siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
No wiem, zaciagne wszystko na raz to kilku strzykaw i po problemie

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61942
dose cenowo jak pmp
niektorzy nie szanuja dobrego towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
dose nie jest taki of uf jak juz bys chcial wiedziec, wiec moze przestan juz z tym cukrowaniem, bo smiesznie juz to wyglada. ostatnie wersje trenu xxxx firmy (tez ug) i propa wypadaja lepiej od dose. z opini bliskiego znajomego, po przejsciu z dose na firme xxx

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2013-11-07 13:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biję dose i jest git, więc na razie nie mam zamiaru zmieniać laba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61942
ale gdzie ja cukruje
bije dose dlugo
nie skacze po firmach, bo jestem zadowolony z jednej, ktora jest juz na rynku 15msc i na zaden z flakonow sie nie nacialem
a opinie na sfd gowno mnie interesuje, ze ktos pisze ze cos dziala na niego 10% lepiej, bo ja juz dzieki temu forum mialem 2 super srodki z olejem w srodku, wiec....
teraz patrze na znajomych i nie ich 2 tygodoniowe opinie, ale formy jakie robia przez kilka miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
wit3k
dose nie jest taki of uf jak juz bys chcial wiedziec, wiec moze przestan juz z tym cukrowaniem, bo smiesznie juz to wyglada. ostatnie wersje trenu xxxx firmy (tez ug) i propa wypadaja lepiej od dose. z opini bliskiego znajomego, po przejsciu z dose na firme xxx

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2013-11-07 13:16:51


skoro masz takie informacje, to podziel się nimi z nami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
wit3k
dose nie jest taki of uf jak juz bys chcial wiedziec, wiec moze przestan juz z tym cukrowaniem, bo smiesznie juz to wyglada. ostatnie wersje trenu xxxx firmy (tez ug) i propa wypadaja lepiej od dose. z opini bliskiego znajomego, po przejsciu z dose na firme xxx

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2013-11-07 13:16:51


Zgaduje,ze mówisz o Genemadzie :)
Do Dose mam zaufanie mimo,ze jest bardzo tanie to nie uwazam zeby znacznie ustępowało jakoscia np Alphie chodz oczywiscie jak to UG zdazaja się gorsze rozlania i nie zawsze bedzie tak buujało;)

Daj znać jak buja Meta INJ, ja akurat szybko poczujesz

To Twoje foto w Avatarze
Pozdro

Zmieniony przez - Modafen w dniu 2013-11-07 18:15:51

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co genamed droższy? od dose :) cena ta sama sam mam parę rzeczy genameda :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium