SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOSE GENERICS inj & caps - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
brutus nie powiem Ci co bedzie lepiej dzialac. Mysle ze oba treny sa OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61942
lestat gesty i mega ciemny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
obecnie leci cypio 250 co 4 dzien

na niskich weglach i kcal

w ciagu 4 tyg 5 kg do przodu

czyli retencja juz weszla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9419
dugii2 a masz może jakieś foto tego npp dose ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm mogę zrobić jak chcesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9419
no jak byś był tak łaskaw to z miłą chęcią zerknę ;) bo mam ich npp z lotem 001 i datą ważności do 2014 roku i tak bym sobie porównał ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Obwody, waga, sila w przod i k***a gino zaczelo atakowac ze zdwojona sila Wiec towar git. A tura jestem zachwycony, mimo ze nie wszedlem na duza dawke bo maks ile bralem to 60mg ed ale to przez kilka dni to zrobila robote bo zrobilem sie nabity w ch** i zaczely wychodzic zyly tam gdzie ich wczesniej nie mialem. Ale trzeba przyznac ze ryje porzadnie watrobe bo mialem takie krwotoki z nosa ze sie ich zatamowac nie dalo(to akurat przez deke pewnie ) teraz skonczylem ture, zaczalem brac heparegen i przestala leciec krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2547
napewno dziala bralem jakis czas temu z tej firmy , klepalo ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren miazdzy kumpel sie szykuje do zawodów na nim masakra go probil a npp osbiscie bije i nie ma różnicy pomiedzy alpcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Zrobilem badania na hormony z krwi zebym wiedzial na czym stoje w kwestii gino.
Wyglada to tak:
Testosteron norma: 1,56-8,77 Wynik: >15 tu sie wk***ilem, jakis k***a sprzet maja z czasow gierka chyba, ja pjerdole zeby nie mogli podac dokladnego wyniku...
Prolaktyna norma 2,5-17 wynik: 17,8
Estradiol norma 0-56 wynik: 101

Radzicie zbijac tez prolaktyne? Boje sie ze jak zbije estradiol to siadzie mi libido, a jakbym zmniejszyl dodatkowo ta prolaktyne to i masa byla by bardziej zbita i moze libido bylo by takie w ch** duze jak teraz. Do obnizenia estro planuje wziac exemestane w dawce 12,5mg ed a potem zmniejszyc do 12,5 e2d. Nie powinny byc przyrosty zastopowane jesli dowale kcal?

Zmieniony przez - Naly w dniu 2013-04-16 02:22:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop+ Dianabol+ PCT

Następny temat

ocencie nandrolon z genesis

WHEY premium