SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się waży 94 kg to nie ejst już tak łatwo rodzyneczko.
Tym bardziej, jak w treningu nie mam podciągania aktualnie, co teraz uważam za błąd, ale już po fakcie.

A co do matury, to z ang mogłem też pisać powiedzmy w 2 gimnazjum, natomiast z matmy to jestem ciemniak skończony.
W sumie to też moja wina, bo nigdy się jej nie uczę, ale nie mogę się do tego przymusić.

Idę pod prysznic.
Niebawem powrócę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ale matmy się nie trzeba uczyć tak na dobrą sprawę,przeciez jest karta wzorów,to czego chcesz się uczyć?
Kalkulator też mozna miec,więc ja naprawde nie widze problemu. Taka prawda,że wszystkie podstawki (może oprócz polskiego) można napisać na te 30% po gimnazjum.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Tak,żalę się - bo w życiu każdego nadchodzą takie dni,kiedy musi się pożalić

Jasne - wal śmiało, wysłuchamy

Nie chce się ktoś za mnie nauczyć ekologii i iść za mnie na sprawdzian?

Dzięki, że mi przypomniałaś, muszę się zacząć uczyć do swojego z ekologii właśnie

ale matmy się nie trzeba uczyć tak na dobrą sprawę,przeciez jest karta wzorów,to czego chcesz się uczyć?
Kalkulator też mozna miec,więc ja naprawde nie widze problemu. Taka prawda,że wszystkie podstawki (może oprócz polskiego) można napisać na te 30% po gimnazjum.


Ale tu nie chodzi o to żeby napisać podstawę na 30%, tylko o to żeby napisać rozszerzenie na 90+%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
no spoko,ale z kolei z rozszerzeniem to jest inna bajka... żeby mieć ten wynik 90+% to już trzeba miec do matematyki po prostu talent,nie wystarczy samo przeliczenie zadań - zawsze jest co najmniej jedno treniejsze zadanie,które zróżnicuje poziom.

ech...mam ten problem z fizą... chciałabym mieć z tego rozszerzenia tak 50-60% (niby niskie probi,ale to jest fizyka ). a z bioli i chemii to bym chciała powyżej 80%

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Trochę przesadziłem, bo wiadomo, że normalni ludzie 90+% nie mają

Ehh, zaczyna mnie coraz bardziej ta matura martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ty masz ją za rok. A ja za miesiąc
i co ja mam powiedzieć?
Ale aktualnie się nią mniej stresuję niż np. we wrześniu czy w grudniu. Już mi nie robi to,że nas straszą,sama się niepotrzebnie nie nakręcam i jest spoko. Chociaż od kilku dni to ja jestem w takim stanie,że w ogóle wszystko mi zwisa

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Dobra wróciłem z treningu to wam powiem co wiem
Panowie na WSO co roku obniżają liczbe miejsc a ilość plecaków wzrasta jak nie masz pleców to nie pomoże jak ch....em cegłe złamiesz.
Ja służbe zaczołem w 6Bdsz a konkretnie bielska 18. po zasadniczej nadterminowa potem szkoła podoficerska i od 3 lat jestem zawodowym na stanowisku dowódca drużyny byłem w Iraku na IX zmianie (dałem nawet temat o tym na forum ale nikt go nie chce odwiedzać).
Powiem wam że jak ja zdawałem pierwszy egzamin z WF to na drążku było 14 na zaliczenie , niewiem czemu najważniejszy jest i tak bieg na 3000 m czas poniżej 12 min na 5 na zaliczenie 14.20
Na zasadniczą teraz odradzam wam iść bo strata czasu polecam popatrzyć na SPWLąd czyli szkoły podoficerskie (Wrocław , poznań zegrze, toruń,koszalin,dęblin) te z cywila trwają 11 miesięcy jak byłęś w wojsku to 10 .Jak coś więcej was interesuje to pytajcie postaram się udzielić odpowiedzi

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
Kwiatula ja waże 92 i 16 na drążku śmigam bez problemu ..... do roboty chłopie'');

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matt Ty pytaj bo chwyciliśmy speca.
A ja idę spać. Popytam jutro jakby coś.

Miłego spamu.
Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Ja słyszałem z kolei, że brakuje chętnych, i obniżają wymagania - przykładowo kiedyś za bieg na 1000m max punktów przyznawano za 2:18 jakoś - rekord Polski chyba, a w tym roku za czas poniżej 3 minut, poza tym wycofano pływanie, więc nie wiem co o tym myśleć...

14:20 na zaliczenie 3000m? Ale w pełnym oporządzeniu, czy w ciuchach sportowych?
Z bieganiem akurat nie jest u mnie źle, biorę się ostro za podciąganie i będzie dobrze

Aaa, dobranoc Kwiatula


Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-04-01 22:50:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium