SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
przypomne sie - slaby daj namiary na kurs jazdy jesli mozna

spamowac, nie spac

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
spamujemy

Ziemion pospamujmy razem

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-03-10 12:23:47

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
nie to ze sie czepiam, ale ziemon, nie ziemion

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Witam.Nie było mnie jeden dzień,ale już jestem.Ziemon-ja jeździłem w moim mieście,Szczecinie u byłego kierowcy rajdowego Mariusza Podkalickiego www.podkalicki.pl Gość naprawdę zmienił moją wizję jazdy,a sam jego charakter i podejście do ludzi,umiejętność przekazywania swojej wiedzy zrobiły na mnie ogromne wrażenie.Nie sądzę,żebyś chciała się specjalnie bujać do Szczecina na taki kurs,dlatego proponuję Tobie przejrzeć książkę telefoniczną lub neta,w każdym większym mieście masz coś takiego jak Automobilklub ...(tu nazwa miasta).Tam zrzeszeni są kierowcy i instruktorzy jazdy sportowej,doskonalenia techniki jazdy.Tam na pewno dobrze Cię pokierują.Sądzę,że najlepiej pytać o instuktorów-rajdowców.Oni mają dużą wiedzę praktyczną,tylko jeszcze trafić trzeba na dobrego "pedagoga".Bo dobrze jeździć nie oznacza,dobrze przekazywać swoją wiedzę.Ja w tym sezonie chyba znowu wykupię kilka godzin u Mariusza.

Ziemia dla Ziemion!!!!!!!!

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-10 12:37:46

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
dzieki slaby
sprawdzalam w zeszlym roku, znalazlam jakies tam kursy pod radomiem, ale moze masz racje- posprawdzam a automobilklubach
a szczecin tez moglby byc, ja duzo jezdze po polsce

ziemon nie jest od ziemi

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Ziemon,czepiasz się

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Ehh, powiadomki mi nie przychodzą... Generalnie zaczynam się przepisów uczyć i z nudów robię testy na prawko. Upierdliwe strasznie są te pytania i zacząłem się martwić jak zdam teorię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
no dobra, czepiam sie

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Testy przerabiaj na cd, to błyskawicznie przyswoisz
Nie żebym zachęcała do nieuczenia się, ale tak naprawdę w praktyce i tak wykorzystujesz ze 30% tej wiedzy.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ziemon-to ze stronki www.kravmaga-warszawa.com  ,czyli z Twojej działki jak sądzę


UWAGA SZKOLENIE!!!
Zapraszamy wszystkich na szkolenie dotyczące jazdy ofensywnej i defensywnej.

Program obejmuje elementy techniki i taktyki jazdy samochodem konieczne do perfekcyjnego panowania nad pojazdem w każdych warunkach drogowych. Uczymy jak skutecznie eliminować nieprawidłowe zachowania oraz jak opanować właściwe odruchy, mające wpływ na zachowanie kontroli nad prowadzonym pojazdem szkolenia prowadzone w oparciu o unikalny program powstały na bazie wieloletniego doświadczenia trenerów, zdobytego w trakcie służby w jednostkach specjalnych, zajmujących się ochroną znanych osobistości w Polsce i zagranicą.

Jazda samochodem rajdowym po torze
Kontrterrorystyczne prowadzenie pojazdu (zwroty ewakuacyjne – natychmiastowa zmiana kierunku jazdy)
Taktyka ofensywnej jazdy samochodem
Technika i taktyka bezpiecznej i szybkiej jazdy w ruchu miejskim i poza miastem
Jazda po zamkniętym torze pod wpływem alkoholu
Szkolenie prowadzi Marek Kwiatkowski – były szef szkolenia kierowców Biura Ochrony Rządu.

W ramach kursu Grupa Realizacji Szkoleń zapewnia profesjonalnie przygotowane samochody rajdowe oraz pełny bak. (Nie martw się, że gdzieś przytrzesz ☺)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium