SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wróciłem.Pani wiosny niestety nie spotkałem,trzeba jechać do centrumale trochę sobie potrenowałem na ile mój pies mi pozwolił,trochę poobijałem moje drzewko,trochę walki morderdczej z niewidzialnym i bardzo agresywnym przeciwnikiem.Choć ciężko było,to wygrałemPies oczywiście uważał,że to pewnie z nim jest zabawa i trochę przeszkadzał,pomachałem kijami,to te rzucane go nie interesowały,tylko te którymi akurat ćwiczyłem i próbował mi je odebrać,co kończyło się tym,że dostawał lekko w łebale i tak go to nie zrażało,wieczorem kolejny trening.Pies zaliczył już kąpiel błotną w bagnie,później już pływał w rzece.Ja narazie nie próbowałem

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-31 14:54:25

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie ty mieszkasz?
Na bagnach?

Jożin

I ja się stawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Hehe, mój pies mi kiedyś zeżarł rękawice, w dodatku skórzane A kijki treningowe też należało chować w niedostępne miejsca bo był uznawane za najlepsze gryzaki...A trenować w fullkontakcie też bardzo lubił, zwłaszcza klincz mu wychodził i techniki bokserskie

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-03-31 14:58:04

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Cześć.No prawieFajne tereny mam blisko.Dużo lasów,rzeka jeziorka,bajorka,bagna,Puszcza Bukowa.Za***iście.Chyba nigdy się stąd nie wyprowadzę i17 km do centrum,ale miasto mnie tylko interesuje jak jestem w pracy,albo jadę na trening

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurczę, co wejdę i napiszę to zastój się robi.
Boicie sie po mnie pisać czy jak?

Saida coś zniknęła ostatnio i już nie taka aktywna, ale widocznie się edukuje. W końcu matura za pasem już.
Ale, że tacy degeneraci jak Matt i Słaby nie udzielają się to się dziwię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Tylko was czytuję, bo nie mam czasu na wypowiadanie się
Edukacja przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kiedy to?
W sumie racja.
Ale w ciągu dnia nie znaleźć chwili wolnego to obraza spamerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Ano trzeba - dzisiaj mnie babka na chemii przyłapała na ściąganiu i wlepiła 0/20 bez możliwości poprawy - to tak jakbym dostał jedynkę z bardzo ważnego sprawdzianu - i bardzo możliwe, że ten przykry incydent skończy się sprawdzianem poprawkowym w sierpniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kwiatula.Dziękuję za komplementPochlebiasz mi-degenerat,jak miłoja bym się udzielał więcej,ale jak coś piszę to po mnie,także następuje długa cisza,więc co??/Sam do siebie mam pisać????Poza tym wiosna,żony trza mi szukać

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-31 23:12:17

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Żeby nie było, że po Słabym nikt nic nie pisze, to ja napisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium