SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
w lasach czy na bagnach to o żone ciężko Ci bedzie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Shreka nie oglądałeś QUEBLO?????Także jest chyba jeszce ratunek dla mnie
Matti,dzięki,bo już miałem się rozpłakać,że mnie nikt nie lubi

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-31 23:42:32

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Lepiej znajdź sobie kochankę, taniej wychodzi

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeby mieć kochankę,to trzeba mieć najpierw żonęMógłbym poznać jakąś chętną koleżankę,tak na wiosnę

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-03-31 23:48:57

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Słaby pamiętaj.
Najmilsza chwila poranka-w łóżku nowa koleżanka

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To jeszcze zależy czy się ją przyprowadziło do łóżka na trzeźwo.Jeśli nie,istnieje możliwość,że ta miss prawie świata,po naszym przebudzeniu i lekkim otrzeźwieniu może wywołać ogólny uraz do kobiet,nawet na długi czasbo wczoraj była prawie najpiękniejsza na świecie,to jak to się stało,ze gdy się obudziliśmy to w łóżku znalazł się jakiś kaszalot,albo inny pasztet,którym dzieci się w bajkach powinno straszyć

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Czy spowoduje uraz do kobiet? Eee, po prostu nie będziemy tyle pić następnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Dobra, ja lecę spać, jutro mam pobudkę 05:50, więc dobranoc wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak jak piszesz Matti,a poza tym jak śpiewał kiedyś Shakin Dudi
-Na świecie nie ma brzydkich kobiet,tylko wina czasem brak-

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Słaby jeśli już Ci się zdarzy nie jak to łądnie ująłeś, nie przyprowadzic do łóżka miss świata,to wtedy po przebudzeniu zachowujesz sie jak prawdziwy facet...czyli dajesz noge

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium