SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A teraz mały quiz...Kto wie co oznacza skrót "ŻM" w diecie????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
A mierzyliście sobie poziom Bf-u ?? Ja jakieś 3 miechy temu byłem na wizycie kontrolnej u sportowego i wyniosło mi 11%

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Yyyy... Żadnego Mięsa?

Dobra, nie chwal się, nie wszyscy mają tak różowo

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-03-02 21:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie,tego bym nie wytrzymał,bo kurczak to u mnie podstawa żywienia,choć kiedyś miałem 7 letni epizod wegetarianizmu,na kórym się wypasłem 15 kiloMam tak jak Kwiatula.Przy bieganiu bolą mnie kolana i piszczele jakby ktoś w nie kopał,ból mięśni to norma ,tego już nawet nie zauważam,chodzi mi o kości i stawy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słaby, mi również.
U mnie to chyba za duże obciążenie, no i to że skoczylem w dosc krótkim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A dieta ŻM oznacza "ŻRYJ MNIEJ!!!!"

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A tam marudzicie, ja czasem do 85 dobijam, a przy moim wzroście to dużo, a biegam aż miło, bez żadnych problemów... A w jakich butach biegacie, bo to też ma znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
a moje kolana w ogóle takich wysiłków nie lubią,bo jedno po operacji,a drugie strajkuje

Co do supli to mam thermo shape i l-karnitynę,ale ciągle zapominam brać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja biegałem w niefirmowym sportowym obuwiu,ale nogi(gnaty) mnie bolały gdy biegałem w lesie,po w miarę miękkim podłożu,więc na mój prosty rozum,to raczej nie o obuwie chodzi.Moja waga to też okolice 85 kg.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Słaby56 zajrzyj tu: https://www.sfd.pl/Słaby56-t388313.html#post0

Kwiatula: Bahu pierwotnie miał wracać za dośc spory kawał czasu,ale jak ostatnio pisał to nie był zachwyconą hamurgerlandem i rozważał możliwosć wczesniejszego powrotu...

PS: "ŻW"--> żygaj miesiącami.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-03-02 21:59:31

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium