SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mój pies umarł. Ktoś ma nadmiar czasu,żeby pogadać?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja miałem zniknąć,ale jestem.Przykro mi Saida z powodu psa.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
saida - przykro mi rowniez, niestety wieksze i mniejsze odejscia to tez czesc zycia

kwiatula jak chcesz o sporcie jakims to zrob reportaz o grupie (rowiesnikow?) ktorzy trenuja, czy cos sie dla nich zmienilo i co,zeby bylo ciekawiej wez osobe ktora zaczyna, ktora chodzi nie wiem- z rok, i taka ktora juz ze 3lata np
przyklad taki

a czemu krocej? czas sie zmienia? czy jak? zaraz sprawdze

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki ziemon za wskazówki.

Saida, przykro mi.
A dlaczego zdechł? Co było przyczyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Saida, wyrazy współczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Od jakiegoś półtora miesiaca leczyliśmy go na niedomykalność zastawki. A umarł,bo miał obrzęk płuc, wczoraj się zaczęło, a dzisiaj wszystko się rozegrało w ciągu dwóch godzin... Czuję się,jakby mi ktoś pół życia zabrał,bez kitu...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie dziwię się,bo psa się traktuje czasem jak członka rodziny,u mnie też,a tym bardziej przywiązanie jest większe,jeśli ktoś rósł i wychowywał się przez kilka lub kilkanaście lat ze swoim pieskiem.Wiem jak mój brat łaził smutny,ale 13 lat rósł z psem,gdy musieliśmy go(ją) uśpić...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na dodatek umierał mi na rękach... Dobra,idę gdzieś,bo zaraz w łeb dostanę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
3maj się jakoś.Cześć.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Kwiatula: Skończyło sie na tym że się tylko odwróciłem,spojrzałem na nich,zatrzymałem się na chwile,włożyłem ręce do kieszeni,po sekundce wyciągnałem je(chyba wtedy pomyśleli że moge coś w kieszeniach mieć,choć nie było to moim zamiarem),poszedłem w swoją strone a oni w swoją nie idąc za mną...

widzisz,nie każdemu trzeba od razu w łeb dawać

Saida: Przykro mi. <przytul>

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium