SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
to co tak sam będe siedział..też sobie gdzieś pójde.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Niektórzy chyba zdążyli zapomnieć, że ja wszystko widzę. Queblo-jak się miewa Twoja przegroda nosowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
kogo Ty straszysz...

zapomniałes już że masz bana na Wrocław i okolice?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Straszyli mnie przedstawiciele większości kontaktowych styli. Mam się bać bana nałożonego przez kogoś, kto nic nie trenuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
regularnie trenuje na siłowni
nieregularnie czasem inne rzeczy

mysle że na tak kontaktowy styl jakim jest aikido mi to wystarczy

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-04-22 01:49:04

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gdyby aikidoka miał 50 kilo wagi-i adekwatną siłę-pewnie tak. Ja mam trochę więcej-zarówno wagi jak i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nadal mnie to nie przekonuje.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Niektórym wydaje się, że aikidoka to z założenia wydelikacony sekciarz, który nigdy po łbie nie dostał więc nie należy się obawiać niczego z jego strony. A na ufaniu stereotypom człowiek może nieźle się przejechać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
tak samo drogi Pingwinie jak Ty nie wierzysz w stereotyp że aikido jest nieskuteczne tak samo ja nie wierze w stereotyp (popularny zresztą na tym forum) ze "koks" nietrenujący SW jest łatwy do pokonania przez kogokolwiek trenującego cokolwiek i z dowolnym stażem
PS: Oczywiscie mi daleko jeszcze do koksa

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nigdzie nie pisałem, że koks jest łatwy do pokonania. Widziałem i znam różnych osobników, w tym koksów. Z tymi ekstremalnymi ( >120 kg mięsa) niejeden trenujący mógłby przegrać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium