SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze byś się zdziwiła, Dojrzała Kobieto.
Idę bo czuję się oszkalowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A ja się zdenerwowałem wynikami USG
Ale nic, dzisiaj do lekarza, zobaczymy co powie na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a ja się zdenerwowałem jakimś idiotycznym projektem który musze zrobić a nie wiem nawet jak zacząć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Matt,a co wykazało USG? JA zawsze służę pomocą
Kwiatula,ja jestem na biol-chem-fiz,a czemu pytasz?
Queblo, to jest normalne,zawsze wolne po świętach wielkanocnych jest od wielkiego czwartku do środy po świętach,czyli niestety jutro do szkoly,...ale się przemęczę tam,całe dwie lekcje są

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
za duzo pracy po swietach...
searme - masz we mnie wsparcie jakby co

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Saida

Kaletka nadrzepkowa poszerzona z obecnością płynu. Wymiary kaletki: 10mm x 51mm x 59mm. W górnym biegunie kaletki, po stronie zewnętrznej widoczne płaskie hyperechogenne ognisko o wym. 6mm x 11mm mogące odpowiadać blaszce kostnej lub zwapnieniu fałdu błony maziowej. Więzadło rzepki jednorodne. Więzadło poboczne przyśrodkowe w odcinku bliższym o obniżonej echogeniczności, niejednorodne (cechy naciągnięcia). Więzadło poboczne boczne w normie. Dostępne w badaniu obwodowe struktury ląkotek jednorodne. W dole podkolanowym na ścięgnie głowy przyśrodkowej mięśnia brzuchatego łydki płaska torbiel z gęstą treścią o wym. 8mm x 9,6mm x 30mm

Przetłumaczysz na polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
amputują Ci noge

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
I jak ja wtedy będę wyglądał?! Co najmniej niesymetrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
przynajmniej przestaniesz tyle chodzić na piwo...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Dzisiaj znów idę rozjaśnić umysł przed nadchodzącym powrotem do szkoły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

ochraniacze

WHEY premium