SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dłubanie w nosie,zamiast wydłubywania oczu.Nowy spampost w C/S.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
O,mięczak przyszedł

Akurat,jak musze iśc spać

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Słaby, gratuluję, akurat będzie na jakiś spalacz
Ja nie mam co prawda 85, trzymam się tego przedziału co w profilu, ale zdarzało się, że podchodziło pod tyle i nie było problemów z kończynami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO normalnie karpia strzeliłem,jak to przeczytałemJest mi niezmiernie miło,chociaż sądzę,że nic wielkiego nie pisałem i często chcę na coś odpowiedzieć,tylko z lenistwa mi się nie chce klikać,więc tym bardziej jestem zdziwiony Waszym wyboremNo,trudno,ale skoro mnie już wybraliście to się cieszę ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie wiem, że mu się nie podobało i mowil ze wraca.
I dlatego pytam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Saida: samaś mięczak.

Słaby: nie gadaj tyle tylko kupuj koksy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie powiem,kogo cały dzień nie ma i kto obraca tylko jednego spam posta

Słaby,gratuluję

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bo mam też inne zajecia niz komp.
byłem na siłce i musiałem sie uczyć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Poradźcie coś dobrzy ludzie na spalanie BF-u,czyli wytapianie smalcu z organizmu.Muszę zainwestować odpowiednio nagrodęNormalnie się cieszę jak głupi z bateryjki

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Powiem tak jak na rozdaniu Oskarów.Chciałbym podziękować mojej rodzinie,mojemu instruktorowi,Wam drodzy SFD-owcy i mojemu pieskowi za inspirację

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź się za dietę, nygusie.
DObranoc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dżwięk

Następny temat

ochraniacze

WHEY premium