SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwicząć na rzeźbę tracimy "WYMIARY" ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
Witam Serdecznie!

Mam pytanie, czy ćwicząć na rzeźbę traci sie "rozmiary". Przykładowo ja, mając teraz 38 w łapie, nie za bardzo wyrzeźbione to gdy zacznę "rzeźbić" to bedzie to wtedy 38 wyrzeźbione, czy "wymiar" spadnie ale polepszy się rzeźba?
Pytanie to dotyczy wszystkich partii mięśniowych...

P.S Czy 38 Cm w bicepsie przy wzroscie 190 i wadze 94 to dużo?

GORąCO PODRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Don ma rację. Długo by o tym pisać ale może on się o to pokusi. Ja tutaj tylko sypnę linkiem który każdy rzeźbiarz powinien znać .

https://www.sfd.pl/Rzeźba!-t52801.html

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2007-10-21 01:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Tak wymiar spadnie troche. 38 przy tym wzroscie to nie jest za duzo.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
trochę to znaczy ile??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
może, ale nie musi... zalezy od diety, treningu i innych czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Zależy to od tego ile masz tłuszczu, jaka będzie dieta i trening. Można sie starać, ale zazwyczaj spadki są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Zacznijmy od konca - czy to duzo. Stan przed lustrem i sie ocen. Jak wyglada ok, to ok. Jak nie - to trzeba jeszcze popracowac.


Robiac rzezbe nalezy cwiczyc intensywniej. Okolo 5 razy w tyg. Mniejszy ciezar, wieksza liczba powtorzen. Wraz ze spadkiem tluszcz, spada i miesien. To jest polaczone ze soba. Mozna ratowac suplementacja (aminokwasy przed, BCAA po itp.).

I kolejna sprawa - wg mnie o wiele lepiej wyglada uczciwy miesien, niz kilka centymetrow wieksza "klucha" na ramieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dużo powtórzeń ?

chyba nigdy rzeźby nie robiłeś.

praktykujcie panowie najlepsze sposoby
a nie wyczytane bzdury o dużych ilościach powtórzeń



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-10-21 00:00:30

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Wiec sie podziel swoja wiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 451
I tutaj Don Garcia mnie zaskoczyl. Jeśli nie duża ilość powtórzeń na rzeźbę to niby co? Jakie są te najlepsze "sprawdzone" sposoby??... :) pzdr.

Chester. pzdr 4all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
generalnie sie rozchodzi o to zeby miesien doprowadzic do palenia.. stad sie mowi duzo powtorzen bo palenia nie zrobisz przy 6-8 o to chodzi :)

ale same cwiczenia w zuda ilsocia powtorzen nic nie dadza w gre wchodza aeroby dieta..
co do wymiarow zawsze spadna, ja koncze redukcje po 4 miesiacach i w lapie spadlo ko 2 cm w udzie ko 3 ale wizualnie jest o niebo lepiej

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2007-10-21 00:22:11

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
Pewnie don_Garcia'ii chodzi o nowe podejście, czyli trening siłowy plus aeroby(lub/+ hiit).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Klatki piersiowej

Następny temat

Trening do oceny / masa

WHEY premium