SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Colin93 Dzienik Treningowy w oparciu o dom ;)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
właśnie skończyłem trening pleców dzisiaj byl nietypowy bo nie trzymałem się planu.
Podciągam się na drzewie 3 serie po chmm 5/4/4 wiecej nie dalo rady trochę dyza gałąź jest i ciezko sie trzyma pyzatym muszę wejść na nia i zacząć zwisać dopiero moge sie podciągać ;) następnie szybko o domu po drodze carbo wypiłem i zaczolem robić wislowania chyba z 10 seri wiosłowanie do klatki sztanga i trochę nizej czulem plecy wkoncu ;D i na bica przyszalalem z ciezarem zrobiłem pierwsze ćwiczenie jakie jest w planie czyli uginanie ramion z gryfem malanym potem juz siły nie miałem na wykonanie cwiczenia o kolano wiec zrobiłem skręcanie nadgarstka czyli tak zwana spupinacja jutro zameiszcze fotke mojego "drążka"
potreningowy kasza gryczana +piers z kurczaka
Zmieniony przez - Colin93 w dniu 2009-05-21 18:31:21

Zmieniony przez - Colin93 w dniu 2009-05-21 18:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Ćwicz bez koszulki, to może jeszcze podczas treningu jakieś laski wyrwiesz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
tak tak jeszcze przyjda w 10 i bedzie Ty co on tam kur** bez koszulki robi? dawaj lejemy go xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
W tym lesie to fajnie musi być - idą sobie jakieś staruszki na spacer a tu Colin zapieprza na gałęzi ; ) prawdziwy twardziel.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Taki mazowiecki tarzan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3538
hehe, na gałęzi, no lepszego przypadku nie widzialem jesli chodzi o cwiczenia :] nie *******isz sie z tym :p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Colin ma nową ksywkę "Mazowiecki tarzan" !

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
haha xDDD to żeście mnie rozśmieszyli nie moge "Mazowiecki tarzan" później wkleję to drzewko na którym smigam :P jak ze sql wroce :D

Zmieniony przez - Colin93 w dniu 2009-05-22 07:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
no i zayebisty drążek do podciądania:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha

Następny temat

Dziennik treningowy - roocky

WHEY premium