SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Colin93 Dzienik Treningowy w oparciu o dom ;)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Nazywam się Bartek to tyle o mnie a tak na poważnie zakładam dziennik żeby mieć motywacje ponieważ ostatnio trochę olewam treningi wiec postanowiłem ze założę ten dziennik poza tym chciałbym zobaczyć za rok czy 2 jak to już będzie wyglądać

Trening:
Ćwiczę w domowych warunkach wiec nie mam zbyt dużo sprzętu
Posiadam: Ławkę plaska która ma skos lecz narazie się popsuł
gryf 180 cm i krotki gryf łamany. Posiadam także hantle 3 skręcane i jedna samoróbka 12kg Obciążenie to 70 kg lecz 10 kg nie moge wlozyc na gryf długo ponieważ ma za maly otwór..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
siema wrocilem :D:D:D ale niestety mam zła wiadomość ;( znowu będę chodzil na publiczna silke ;( tak wiec dzienik zamykam dzieki za wszystko co sie dowiedziałem ;) nie znaczy to ze nie bede tu zaglądał praktyczne tylko tu zaglądam tak wiec zamykam dzienik dzieki za wsparcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Ćwiczę systemem Split ćwiczenia dobierałem obojętnie lecz teraz ułożyłem ten trening proszę o ocenę w razie czego :)
Wtorek Klata+triceps
1wyciskanie sztangki plasko 3 serie po 10
2przenoszenie nantli 3serie po 2
3pompki z nogami na lozuku 3 serie po 12
Czwartek Plecy+biceps
Martwy ciag 3serie po 10
Wioslowanie gryfem 3s po 10
Wioslowanie hantelka 3serie po 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Sobota
Nogi+Barki
Przysiady ze sztanga 3serie po 10 (nie mam stojaków dlatego biorę takie obciążenie jakie dam rade podnieść)
Barki
Wyciskanie sztangi zza głowy 3 serie po 12
Podciąganie gryfu do brody 3 serie po 10
unoszenie hantli przed siebie 3 serie po 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
Diteta:
Z dieta rożnie jest ale staram sie duzo jesc rozpisze przykladowy dzien.
Śniadanie płatki owsiane.
w szkole kanapki z chlebem razowym +warzywa.
po szkole pierś z kurczaka +ryz +warzywa
przed treningiem biały ryz +piersi
po treningu to co wyżej
na kolacje twaróg +oliwa z oliwek.
Tak to jest z Dieta przepraszam ze pisałem w kilku potach lecz teraz widzę ze jest więcej miejsca
Suplementacja
Rano Omega 3 +witaminy +magnez. Co do Diety wyżej to staram sie tak jesc ale czasem np zjem ten obiad po szkole i on juz jest przed treningowy zależy o której kończę zajecia.
Cel Masa miesniowa nie patrzac na brzuch bo juz mam wielkiego Maciusia :D ale poki co nie mam zamiaru jeszcze redukowac. Co niekotrzy wiedze ze nie mam aktualnie aparatu ale postaram sie jakies stare fotki wrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ojej zapomnialem i trcepsie..;D
Wyciskanie gryfu w waskim chwycie 3 serie po 10
wyciskani sztangilki za glowy 3 serie po 10
wyciskanie sztangielki w opadzie tulowia 3 serie po 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Powodzenia ;)
.. i nie olewaj treningów!

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
zawsze bylo tak idzesz na bro? nie mam trening.. no dawaj ze mną nie wypijesz? dobra..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
O wreszcie założyłeś Bloga - Powodzenia Colin.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia i łap soga na zachętę żebyś treningów nie omijał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1615
Dużych przyrostów i dałbym Soga ale już nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 370
Daje soga "D Za imie :D Mam takie samo xD

Zmieniony przez - Nahor w dniu 2009-05-11 15:17:17

Kszzz kszz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha

Następny temat

Dziennik treningowy - roocky

WHEY premium