SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Colin93 Dzienik Treningowy w oparciu o dom ;)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
To gites;] Jak już się za Tobą 20-stki oglądają, to za 5 lat będą 30stki:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
ta tak xD w sumie 30 juz doswiadczone to wiesz...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 531
ta a za 10 lat 40-stki będą a potem to nawet już 50-tki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
taaa..;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Potem bedzie na odwrót, bedziesz miał 50tke a 20stki znowu beda za tobą lookac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
stary, przecież masz wystarczająco sprzętu chyba, nie jesteś typowym domatorem, ja bym dziennik wklepał do normalnych dzienników...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
no ja bym chciał żeby na odwrót bylo ;P
Adjes to ze mam sprzet to jest tylko podstawa nadal trenuje w domowych warunkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
A tak wogole, to wszysyc w domowych warunkach maja ten podstawowy sprzet(lawka sztanga hantle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
wlasnie gdybym chodził na siłownie czy gdzies albo mial jakies maszyny wyciągi itp w domu to bym sie zgodził. ten sprzęt co mam maja prawie wszyscy a Ci którzy nie maja napewno taki skompletują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
No, moze przesadzilem, bo napewno spora grupa osob, cwiczy tylko tym co ma(baniaki itp)...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening brzucha

Następny temat

Dziennik treningowy - roocky

WHEY premium