SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Sprawa wygląda tak, że chcę przybrać na masie mięśniowej i zgubić ten tłuszcz który mi został. Odchudzałem się przez ostatnie 2 miesiące i z 83kg spadłem na 77kg. Nie chcę ćwiczyć na siłowni, nie mam pieniędzy na takie wydatki. Natomiast ćwiczę juz długo(intensywnie z 1.5 roku) z własnym ciężarem dodatkowo ktoś tam na plecach przy pompkach itd. itp. Chodziłem około pół roku na siłownię miałem ogromny przyrost przez pierwsze 4, potem stanęło mimo zmiany ćwiczeń, dietę miałem dobrą. Dostarczał em wszystko co organizmowi potrzebne i nic. Stąd też prośba do Was, żebyście mi pomogli wybrać suplementy które mnie odblokują. Chciałbym mieć większą klatkę i widoczne mięśnie brzucha. Przeglądałem juz tyle stron i tematów, że nie wiem co robić szczerze mówiąc.



Wiek : 21
Waga : 77
Wzrost : 176
Staż treningowy: Tak jak pisałem z 2 lata
Obwód pasa : 94
Obwód klaty: 110
Obwód uda: 63
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): trenuje co najmniej 3 razy w tyg. (pompki, przysiady, brzuszki, podciąganie, biegam czasami)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: kalistenika
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : żadnych
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 30/50/20
Wrażliwość na stymulanty: nie mam pojęcia
Możliwosci finansowe: średnio
Cel/problem/opis: pisałem wyżej

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Tobie nie sa potrzebne suplementy a raczej dieta z ujemnym bilansem kalorycznym oraz intensywne cwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Takową już stosowałem. Mięśnie palą tłuszcz. Mam tą dietą jechać aż nic tego tłuszczu mieć nie będę? Teraz nie mam go dużo, tyle co na brzuchu, na nogach prawie nic, ręce też mało.Czekam na więcej wypowiedzi. Na profilu jest więcej moich zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Takową już stosowałem. Mięśnie palą tłuszcz. Mam tą dietą jechać aż nic tego tłuszczu mieć nie będę? Teraz nie mam go dużo, tyle co na brzuchu, na nogach prawie nic, ręce też mało.Czekam na więcej wypowiedzi. Na profilu jest więcej moich zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
Tak to prawda, wiecej miesni=wiecej spalonego tluszczu, bo wiecej jest masy aktywnej metabolicznie, ale z takim poziomem bf aktywnosc hormonalna jezeli mowa o insulinie, niestety juz nie jest tak kolorowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
suple to nie jest cos na czym powinniens sie skupic tylko prawidlowym odzywianiu i treningu jest spotro do zrzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Dzięki, jak zacząłem pracować to przytyłem mocno ponad 10 kg. Praca na nockach troszkę mnie rozrosła. Chudłem dosyć szybko. Teraz mi stanęła waga i myślę nad jakimś delikatnym spalaczem. Możecie jakiś polecić ? Ćwiczę aeroby i siłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33154 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
Duzo pracy przed tobą ., ja miałem podobna figure jak ty aczkolwiek troche mniej zalany bylem a zapitalam 6 x w tygodniu intensywne interwaly aeroby itp po 40-60 min + praca fizyczna + dieta jakaś a po 4 miesiacach ledwo ledwo widac kaloryfer i wiem ze jeszcze kupa pracy mnie czeka aby wygladac dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Ile teraz dzienie spożywasz kcl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
1300 do 1600 czasami zdarzy się więcej. Jak trenuje to też trochę więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
1300? Ile już ciśniesz na redukcji? + BWT jak stoisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!

Następny temat

Pomoc w doborze planu

WHEY premium