SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

90,8

Wzrost

183

Staż treningowy

5

Obwód pasa

94

Obwód klatki piersiowej

113

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Siłownia 3 razy w tygodniu

Stan zdrowia

Dobry

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

żadne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Witam, mam 25 lat, ćwicze nieregularnie juz od 5 moze 6 lat, ostatnio zacząłem trochę sie za siebie brać. Swoje wymiary i osiągi podałem w profilu, wiec moje pytanie brzmi, co zrobić aby zrzucić troche z pasa (BRZUCH), nie tracąc przy tym masy i jak podrzeźbić klatkę,aby nie wygladała jak cycki tylko jak KLATA . Nie brałem żadnych wspomagaczy, oprócz kreatyny. Trenuje średnio 3 razy w tygodniu. Co radzicie jakieś odzywki specjalny plan treningowy czy może specjalna dieta ( dodam że zadnej nie stosuje oprócz ograniczenia słodyczy)Z góry dzięki, jak cos nie jasne pisac to dodam informacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Właśnie o to chodzi że nie chce gubić kilogramów bo to juz wiem , jak zrobić , niejednokrotnie zszedłem na 80, kg,ale oprócz brzucha leci wszystko,a tego nie chcę. Co zrobić aby polepszyc brzuch i klate bez straty masy,albo z delikatną stratą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Musisz zredukowac zeby stracic tluszcz. Zwieksz podaz bialka do tego mozesz BCAA i kreatyne ochronnie na miesnie dac i nie przesadz z deficytem to zejdzie tluszcz ladnie. Do tego interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
brzuch leci na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
A Zwykłe bieganie lub jazda an rowerze stacjonarnym 3 razy w tygodniu nie wystarczy? jak coś to ile czasu biegać lub jeździć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dieta + aeroby 3x w tygodniu i będzie dobrze, ale dieta najważniejsza.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Ok.ale jakie aeroby? moze być rowerek,albo bieganie? ile czasu ? po treningu czy w dni nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Może inaczej zadam pytanie... Czy bieganie 3 x w tygodniu po 30 minut po treningu siłowym cokolwiek da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Przy diecie da sporo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
ok. to teraz powoli. Co włączyć do diety ? Spożywam sporo serków wiejskich , kurczaka, ryżu, Maslanek ,ale smakowych i pewnie to błąd... I najważniejsze ile przy mojej wadze ( Obecnie 90.4 kg) Spożywać dziennie węgli tłuszczy oraz białek? aby poprawić wygląd..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening/Dieta/Suplementy na przyrost masy mięśniowej

Następny temat

Dieta czy masa ?

WHEY premium