SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Ooo to powiem Ci że kiepsko ile trwa redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Z miesiąc byłem na redukcji.Teraz miałem dwa tygodnie przerwy. Jadłem najnormalniej w świecie jak to na urlopie i znowu zaczynam jeść jak wcześniej. 50/30/20 (w/b/t). Schudłem z 83 na 76,5, z pasa spadło z 97 na 92, a z brzucha z 95 na 88.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Obciełeś za dużo kalorii powino się uciąć powoli ja na twoim miejscu wyliczył ile musze jeść na utrzymanie masy ciała dokładał kalorii aż wrócę na swój bilans kalorii potem za 2 tygodnie dopiero ucinał po 200-300kcl na początku a potem 100kcl na tydzień i wyciął się powoli dopiero na lato 2016
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Jeszcze nie zacząłem redukcji na dobre, wiec mogę zjechać teraz tak od 2600 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Wejdź w kalkulator kacl i wylicz ile powinneś jeść aby utrzymać mase ciała co z tego że tak szybko schudłeś jak po paru miesiącach będziesz wgl bez energii metabolizm zwolniony psychika też wykończona a myśleć będziesz tylko o żarciu a sylwetkę za bardzo się nie zmieni bo się przyzwyczaić do tych kcl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Aby utrzymać wagę:2889 kcal
15% białka: 433 kcal = 108 g
55% węglowodanów: 1589 kcal = 397 g
30% tłuszczu: 867 kcal = 96 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Dobra to teraz ułóż sobie dietę trzymaj się danego bilansu kcl i rozkładu makroskładników a po 2tygodniach tnij kcl i powoli do celu pamiętam nie ucinał drastycznie kcl i cardio dodawaj stopniowo tak żebyś chudł 0,5 kg na 2 tygodnie to potrwa trochę czasu ale twoje zdrowie metabolizm i psychika na tym nie ucierpi masz palić tłuszcz a nie mięśnie to ma być maraton a nie sprint
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 947
Od jutra zacznę bo jestem na nocce a ten spalacz sobie kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
Nie spalacz jak już to pod koniec redukcji kosztów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 206 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6643
jarexX
Nie spalacz jak już to pod koniec redukcji na razie zacznij redukcji od nowa tylko teraz z głową. Masz tu artykuły o redukcji poczyta sobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!

Następny temat

Pomoc w doborze planu

WHEY premium