SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze na biceps - sztanga czy sztangielki ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Co lepiej ćwiczy biceps ? Sztanga czy osobne sztangielki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 782
Ale ich tak jak zreszta i mnie nie bola nadgarstki. Ja sie spotkalem z opinia ze moga to byc sciegna???? W kazdy badz razie to mnie to boli juz ok 8mies. Byl taki okres ze bylo to nie do wytrzymania ale smarowalem mascia chlodzacą i powoli przechodzilo. Nadal odczuwam te "kłucie" ale nie w takim stopniu zeby przeszkadzalo w cwiczeniach, moze wam tez za jakis czas przejdzie.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wole sztangielki, jak robilem sztangą, to mnie ręce bolaly tak pośrodku, pomiędzy nadgarstkami i łokciami (i czulem ten ból jakoś w kościach, ale nie wiem co to tak naprawde bylo). Juz nie moglem podnosić, a jak robie sztangielkami, to nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
zleży co na kogo lepiej działa.
prowokacja.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 679
sztanga to podstawa,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kamil, wystarczyło wziąć gryf łamany który odciąża nadgarstki...


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Czyli rozumiem że sztanga - (gryf łamany) ?
Pytam gdyż chcę zakupić do domu więc żeby nie przepłacać tylko kupić to co podstawowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
zarówno sztanga jak i sztangielki to podstawa.

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
kamil_ sztangą się dobrze ćwiczy tylko trzeba chwycić odpowiednio(szerokość) i wcześniej rozgrzać dobrze nadgarstki.

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nie nadgarstki mnie bolaly tylko jeszcze z 10 cm od nadgarstkow w strone lokcia. W jednym miejscu a nie na calej dlugosci. I tak samo w obu rekach. Tak jakby w miejscu stykania kosci i miesni. Ale z ta sztanga lamana pewnie dobry pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
ja robie łamaną, a też odczuwam ten ból co kamil

Czego się nie dotknę staje się gorące.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to ćwiczyć?

Następny temat

FBW do oceny-co poprawic.???

WHEY premium