SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59327

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie opieprzales sie z przysiadami, to i uroslo
Ladnie, a nawet bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hejka.
mam parę zasad i pytań do ciebie:
1-ile razy możesz biegać w tygodniu?
2-biegasz,trenujesz więc zakładam,że nie masz żadnych przeciwskazań
3-najważniejszą zasadą jest nie przeginać pały!!!"LEPIEJ BYĆ NIEDOTRENOWANYM NIŻ PRZETRENOWANYM!"
4-opisuj skrótem co masz zamiar zrobić w danym tygodniu-jakie treningi?a ja dopiszę ci wtedy dodatkowo bieganie.
5-rozumiem,że chodzi ci o trening na sto i kilometr.
6-wykonaj test:po rozgrzewce pobiegnij 1km.na 50% swoich możliwości,następnie 3x 100m.od spokojnego do maxymalnego tempa.odpoczynki pomiędzy marsz 100m.następnie 2x1km.pierwszy kilometr 80%mocy.drugi max.zapisz czasy i podaj.
powodzenia!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Shula

1. 3-4 więcej nawet jakbym chciał to nie dam rady bo wiem że mój organizm tego nie wytrzyma, jak mam w planie siłownie. Jak bym nie miał to kto wie ;]
2. nie
3. no tu prawie zawsze przeginam w drugą strone czyt. przetrenowanie i potem problemy z regeneracją na nast. trening ;]
4. teraz przerwa leci pierwszy tydzień, Ale wiem że w nast. tygodniu zacznie mi się nudzić, to i zaczne biegać ;] To można wtedy ;]
5. ta poprawa szybkośći i dynamiki organizmu, która wyrazi się w biegu na 100 , a do tego także kondycji co wyrazi się w biegu na 1000m
6. test ? wyglądało mi to na plan biegowy :D oki w nast. tygodniu zapewne w poniedziałek zrobie. Tego 3x100m nie rozumie, jak rozdzielić moce.

Bolek

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Dobrze jest A bedzie lepiej

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
perez udo to ty masz ładne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Hades
cos się zaczyna wyłaniać
Hels
czy lepiej zobaczymy, bynajmniej ja w to wierze ;]
Bolek
Kiedy zakładasz ten dziennik ? :D

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-09-05 11:34:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
przez tydzień odnowy ducha i ciała ;] w sumie niewiele robiłem, 3 razy praca na roli, i wymień klocki hamulcowe w samochodzie brata, bo nie ma go na miejscu. Dzisiaj objechałem sobie rowerem obrzeża Przemyśla, ryca lipowica, łetownia, ostrów, i w domu musiałem sobie posmigac bo idzie się zanudzić. Potem szybkie trasy zjazdowe w okolicach Łętowni, mój nadający się do tego rower z grubym bieznikiem , byłem w siódmym niebie i hamulec po kamieniach przez kilkadziesiąt w miejscu, jak ja to lubie :D Nie czuje się nawet specjalnie zmęczony, jestem ciekaw jak jutro mi biegi pójdą, dam relacje :P. Nara

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-09-07 21:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Perez jakie plany w najbliższym okresie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Grot
I don't know. Narazie będę biegać kiedy wróce na siłownie ? nie wiem . Teraz będzie dużo zamieszania ze studiami, muszę wkręcić się w rok akademicki by nie być w tyle, a nie wiem nic ;]. Musze wszystko ustabilizować, więc teraz połowa września i początek października będą przeklepanym okresem dla mnie trochu :P A będę studiował Na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Jarosławiu kierunek Pielęgniarstwo
Shula

yoyo pierwszy raz rozdzielałem siły procentowo, nigdy wcześniej nie biegałem 3 tysiąców na jednym treningu zawsze było tysiak na maxa ;] , nie poszło tak jak ja zaplanowałem, widocznie kondycja mimo że się poprawia dalej mam denną :/
Ale do rzeczy

1000m miało być na 50 % możliwości, a wydaje mi się że pobiegałem 60 % + zresztą mniejsza z tym 4,01
Potem
100m 18,31
100m 16,72
i 100m 15,94 v-max
Te setki biegam nad Sanem mam wyznaczony na oko zumi.pl dystans 100m, zawsze jak ide na bieźnie potem zdejmować maxa czas mam nieco lepszy :P
potem
1000m 80% mniej więcej 3,58, gdybym dał ognia na koniec mogło by być lepiej no ale bajka, troche zataczałem się po tym tysiącu

1000m v-max 4,10 tu tez mogło być lepiej, nie dałem z siebie wszystkiego :/ oddychałem głębiej przy koncu, i jak skończyłem cała ma twarz ostro czerwona i kipiała od gorąca

No to tyle: jeśli patrzeć pod wzgledem moich maxów 100m 15,3 i 1000m 3,33 imo dennie wyszło :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hejka.
bardzo dobrze się spisałeś!
co do mierzenia dystansu to najlepiej było by trenować na stadionie lekkoatletycznym,lub bieżni.jeśli nie masz w okolicy takiego miejsca to tak jak powiedziałeś,też może być,ale postaraj się by zmierzony dystans był bardzo dokładny.(100m,1000m.)
ok.następny sprawdzian wykonaj w czwartek lub piątek.
a oto zadania:
po rozgrzewce,10x100m.za każdym razem postaraj sie biegnąć maxa!odpoczynki pomiędzy setkami 100m.marszu.po zadaniu rozbiegaj się 10min.podaj czasy każdej sety.
powodzenia.
w niedzielę pobiegnij zadanie 5x1000m.za każdym razem postaraj sie biegnąć maxa!odpoczynki pomiędzy kilometrami-1000m.marszu.po zadaniu rozbiegaj się 10min.podaj czasy każdego kilometra..
pozdro

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium