SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59281

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122






i bebzonen ;] po wtedy 29 dniach a6w ?

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-12-01 16:03:16

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-12-01 16:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ładnie . Masz ten sam problem co ja - (proporcjonalnie) tłuste dupsko . Ale damy radę, nie?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
powiem tak pośladki w sumie są twarde ale ta skóra obwisła takie wrażenie sprawia :/ mam tez taką poszarpaną i nieco obwisłą pod pępkiem i właśnie w tych 2 miejscach jest problem ze skórą :D ale fakt faktem rade damy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A to inaczej niż u mnie, bo u mnie jest sadło . W sumie wolę tam niż na brzuchu albo rękach .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Dzisiaj trening średnia intensywność. Na koniec sparingi z jednym partnerem wtopione :/ ciężko jest powalić 90kg+ zawodnika z rocznym stażem, żaden nie chciał odpuscić i często kończyło się w parterze ;] Hmm on lubi wchodzić na obalenie, i jak by tu zrobić jak on ma nogi w tyle ok.45 stopni kąt a przodem prze na mnie :/ ? Bo on tak skubany czesto lubi robić ;] Saida poradź :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak na Ciebie prze,to łądnie ciągniesz go za sobą i obracasz się do jakiegoś rzutu obrotowego,może nieźle wyjść. Można dla lepszego efektu trochę rozbić nogi de-ashi-barai

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
właśnie tera ściełem się że przecież mogę go na ogoshi czy morate wziąć czy jakikolwiek rzut, szkoda że po 2 godzinach ponad od walki dopiero do głowy wpadło ale lepiej później niż wcale :/ :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
morote-seoi-nage masz na mysli? to jak najbardziej pasuje,ale moze byc troche maly problem z dokreceniem - choc i tak powinno byc ok.

Mozesz jeszcze sprobowac zrobic tomoe-nage,taki rzut poświęcenia,wchodząc jakby pod niego - ale nie wiem,czy to już robiłeś.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
morote-seoi-nage no dokładnie to, dopiero się ucze tego wszystkiego ale mam nadizeje że z treningu na trening jest lepiej poświęcenia jeszcze nie przebiałem ale moge mieć przebłysk geniusza w trakcie walki i spróbowac :D chociaz jak nie przerabialem tego to cudów nie moge się spodziewac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
tomoe-nage - b.fajny rzut Jeden z moich ulubionych(których się będę uczył)

Żeby mi Mariola nie powiedziała, że Ci spamuje, to... Jedziesz z blogiem, jedziesz!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium