SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59205

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Widze Perez ze sie ne opier*alasz. a za a6w szacun, jak dotrzytmasz do konca to bedziesz moim guru ;-p

Ja tez sie zastanawiam czy by nie oddac troche krwi - a coś Ty z 9 czekoladami zrobił bo chyba nie zjadłes??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
1 musiałem dać koleżance bo płakała jedną dałem Mamie a jedną wszamałem w pociągu jakoś tak leciała kawałek po kawałku wchodziła i się skończyła :D:D zresztą ja osłabiony trzeba poziom glukozy uzupełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Perez,widzę,że poszedłeś na judo, super

Co do tego,że robisz jedną akcję na szybcika,a potem zonk - lepiej sobie akcję jakoś ładnie przygotować,niż zrobić za szybko Zawsze też można robić kombinacje: rzut do przodu-rzut do tyłu i na odwrót, rzut na prawą stronę - na lewą, albo pogłębiać atak na pierwszy rzut możliwości jest sporo

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Ehh, nie tak jak chciałem :/

Dzisiaj chciałem przebiec 5km w czasie 25min no ale nie udało się wyszło w sumie 4km w 21min. A to było tak rozgrzewka i jedziemy i jak przebiegłem prawie ok 3km czas 15 ileś zatrzymało mnie coś jakbym nie mógł, czas zatrzymałem, nie wiem co się stało :/ minute około odczekałem i pobiegłem dalej by się nie cofać do 20 min dociągnąłem i równe 4km w 20 minut wyszło. Kiepsko nie wiem co się stało może troche osłabiony jestem tym że pół litra krwi wczoraj straciłem ?? nie wiem ciężko mi wytłumaczyć :/

Saida
Ja mam tak że widze gościa ma wystawioną lewą łape to odrazu w myślach już widze jeden rzut, więc łapie prawą ręką za jego lewą łape i szybko dołączam lewą łape na jego kołnierz (lewy uchwyt) ciągnę do siebie na kuzushi czy jakoś tak, zrywam lewy uchwyt łapa leci pod jego lewą łape łapie za judoge gdzieś wpunkcie ramienia dupą schodze nisko wkręcam w dół wybijam na plery i rzucam. Zresztą czuje że z treningu na trening coraz lepiej mi idzie Albo zabawa w kierownice podczas sparingu że wychylam go na jedną noge i podcięcie, możliwości jest bardzo dużo nie da się wszystkiego na raz zastosować :D:D niestety Ale trzeba kombinować np. w ułamku sekundy znalazłem się w parterze i trzeba się odnaleść, więc szybko na rywala trzeba wejść dwoma rękami i głową do maty go ścisnąć i nogami tak potężnie zastopować by się nie odbił nie zrobił nic 25 sekund i koniec Zobaczymy jak to dalej będize ja obiecuje że dam z siebie wszystko
edit
właśnie ja staram się tak akcje przygotować ładnie pięknie tylko rywal to też człowiek i potrafi się blokować i czasem jak nie wyjdzie to zonk nie wiadomo co robić dalej dlatego trzeba cały czas działać kreować coś nowego i nie dać się na plery wyglebać zarazem

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-11-14 10:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dlatego kombinuja,jak rywal blokuje rzuty do przodu,to sam się wychyla do tyłu,kombinuja w tym kierunku,jakieś podcięcia. Bardzo ładnie wychodzą kombinacje seoi-nage:kouchi-makikomi, seoi-nage:ouchi-gari; uchi-mata: o-soto-gari

Jak długo trenujesz?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Jak czułeś się jeszcze osłabiony po oddaniu krwi to trzeba było zrobić lekki trening

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Zwolnij troche z tymi biegami
Zreszta jak krew oddałes to sie nie dziw ze słabiej poszło

0,5l to nie jak strzykawka

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
jw.

Perez: Nie załamuj sie To przez osłabienie po oddaniu krwi ;-P Następnym razem bedzie myślę że o wiele lepiej

Zmieniony przez - lobuz156 w dniu 2008-11-14 18:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Papecik Lobuz Hels
możliwe w niedziele sobie pobiegam to zobacze jak mi pójdzie
Saida
od końca pażdziernika byłem na 7 treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Perez, rzeźnik jesteś. Po oddaniu krwi biegasz i narzekasz na wynik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium