SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59590

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
dobrze pojesz to i siła przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Perezjusz
Chcialo sie czytac bo Twoj blog jest swietnym materialem motywacyjnym, wiec korzystam. Rad nie daje bo wiedzy fachowej brak ale ucze sie na cudzych bledach i dopinguje :)

Wiec naprzod bracie !

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
swietnym materialem motywacyjnym juz w kilku tematach typu "nie mogę schudnąć POMOCY!!!" widziałem linki do dziennika Pereza. Mentor redukujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Grott
ta tam przesadzasz ja w jednym widzialem :P
BAMF
ta tam zwykla rzecz troche konsekwencji i tyle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Lipa :/

Kurde miało być pięknie a jest do dupy bo bieganie jutro musze bankowo odpuścić :/ zastyg mięśni który złapałem na początku treningu, a dał się dotkliwie odczuć po treningu :/. Nieco inaczej trening robiliśmy zamiast w pary to było każdy z każdym. mieliśmy normalnie znaczyć lowkick, no i ludzie normalnie znaczą i był jeden tym co kopał na maxa 175-180 100kg wagi coś (koks) i kurde chodził i każdy po nim masował udo i tak siknął mi celnie w lewe udo że zastyg mięśni, coś podobnego miałem w listopadzie po judo kiedy jak leciałem na mate pod udo podłożyłem zacisniętą pięść, no i lipa jest miałem jutro pobiegać a nie pobiegam jeszcze nei wiem jak trening w czwartek napewno pójdę tylko chce się już na 1000% wykurować bym wpełni sprawny był !

btw. Co polecacie na zastyg mięśni ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
trudno mi powiedziec bo nawet niewiem jak rozumieć zastyg mięśni - spróbuj moze ben gay - czerwony. Tak maść o silnym zapachu i działaniu rozgrzewająco chłodzącym. Rozgrzewa wewnątrz i chłodzi skóre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
chodzi o to że teraz nie moge spiąć tego mięśnia czworogłowy uda lewy, już moge spiąć ale trochę wyregeneruje się na piątek a ja muszę juz w czwartek wieczór ćwiczyć, i musze czymś przspieszyć narazie wieczorem ice gelem smarowałem.

To jest tak mięsień ten jest większy od prawego na chwilę obecną wydaje się twardy, i jakby zarazem spiąć go nie moge, mogę już trochę ale mało :/ nie wiem czy jest sens walić w siebie bengaya czy ice gela :? /

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2009-01-07 11:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hej pereziusz!
to typowy objaw po mocnym celnym low kicku .najlepszy jest czas, ale można sobie zrobić ciepłą/zimną kąpiel i rozciąganie,powinno pomóc.
bieg zrób jak przejdzie i nie próbuj nadrabiać!
na przyszłość sugeruję obronę przed low kickiem.
http://pl.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
DZięki shula ja wiem że najlepszy jest czas bo już to przechodziłem :D wieczorem dzisiaj pójde na trening powinno być giit, jeszcze nie będę śmigał na 100% na piątek będę na 100% sprawny, ale treningu w czwartek nie chce zmarnować także znając mnie pójdę ;] oczywiście znam obrone przed lowkickiem, ale mieliśmy lekko znaczyć na udzie bez obrony bo o to chodziło, gdy będizemy robić to następny raz zapytam się czy można się bronić, albo lekko będe odrywał noge od ziemi, bo tak stałem twardo i cała siła jego kopnięcia wbiła na mą noge ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
A jak JUDO idzie?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium