SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59473

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hej.przepraszam,że cię krytykuję,ale ten martwy to masakra,masz całkiem zgięte plecy i nie dociągasz większości powtórzeń.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
O FAKEN....schodzisz z ciezaru i napieprzasz na 60kg az sie nauczysz

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
ta i 40 moze :D przy 80kg lajtowo mi się ciągnie, pasa nie trzeba, a przy 125 nie wiem może to wina pasa że źle umocowałem, ale coś przeszkadzał mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
a tak wogole po co Ci pas???
Jeszcze moim zdaniem nie trzeba

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
za nisko uwiazalem, bo żle mi sie wstawało, nast. razem uwiaze pas wyzej albo wywale :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


trochu żył ^^ jedna na ramieniu kilka na przedramieniu, są coraz bardziej widoczne, a to chyb a oznaka że jednak fat leci ? bo po pasie nie bardzo widać :/

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-08-28 10:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Przy moim poziomie tkanki tłuszczowej równiez żyłki na kablu widać ale to efekt NANO VAPOR

Przy większych ciężarach w ciągu, siadzie i ławce pas jest niezbędny. Przy ciągu musisz tak się spiąć aby nie można było prawie oddychać wówczas dopiero coś daje tzn stabilizuje dolny odcinek kręgosłupa i zapobiega przepuklinie. Podobnie jest z przysiadem i ławką.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Tylko u mnie jest ten problem że jak kupowałem pas miałem w pasie 93 a teraz podchodzi pod 82 już raz go skracałem ale widocznie za mało, dzisiaj siąde wieczorem i przestawie uchwyty by można było się elegancko spiąć, maxy będę zdejmował w sobote, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
•DZIEŃ•DWUDZIESTY-PIERWSZY•

Witam serdecznie Panowie i Panie Dzisiaj przedstawie wam podsumowanie Perezowego dnia

Jak na mnie stałem dosyć późno bo ok. 10, szama i idziemy na trening, HIIT 16 interwałów po 20:10, trening krótki ale za to wyczerpujący, każdy interwał szczególnie sprint bardzo dobry, no poza ostatnim sprintem bo jak biegłem mucha wleciała do prawego ucha i taki troche dyskomfort był wydłubałem ją i dobiegłem do końca, Po treningu w bebechu mieliło dobrze ;]

Przedmną dzisiaj jeszcze jeden trening, jutro siłka, sobota maxy, i poniedziałek podsumowanie, zobaczymy czy się obijałem czy coś działałem ;]

Dieta
I omlet
Pot 40g białka 60g brązowego
III 200g wołowiny 50g brązowego
IV 40g białka 50g gryczanej
V twaróg + 2 jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3621
Jestem bardzo ciekaw czy ci siła poszła w górę szczególnie w wyciskaniu ja swoje maxy sprawdziłem dzisiaj a wyciskałem do tej pory niewiele ponad 90kg... po 3 tyg. chciałem sprawdzić efekty nowego planu i niestety 100 nie pękła a byłem dobrej myśli... jeszcze muszę troche popracować
Ciekaw jestem czy tobie się uda??? trzymam kciuki

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium