SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blog / Pereziusz / Droga / Meta str.12 / Foty str.23

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59331

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Wesołych świąt i udanego sylwka Perez

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
w dziennikach też wam pożyczyłem waszych :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Jutro szykuje się trening a z racji tego że nie mam porządnego jadła na śniadanie chodzi mi po głowie czy by na czczo raz nie pobiegać ?? :D Kilka fot coby nadrobic jeszcze ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122


i aktualna forma


gainer od połowy grudnia jem smaczny w sumie ;] gluta dobra była ale poszła :/


uczelnia na święta :D

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-12-26 23:44:12

Zmieniony przez - Pereziusz w dniu 2008-12-26 23:44:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Jutro szykuje się trening a z racji tego że nie mam porządnego jadła na śniadanie chodzi mi po głowie czy by na czczo raz nie pobiegać-bieganie na czczo to zły pomysł,zjedz sobie lepiej coś,chociaż ze 2-3 banany 0,5-1h przed biegiem i będzie lux

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
No i po biegu, od jakiegoś czasu mi to chodziło po głowie więc tak jak mówiłem to zrobiłem :D Tempo słabe ale z racji tego że przez większość biegu w brzuchu cisło i goniło na kibel no ale jak już zacząłem to skończe i jakoś poszło. Po biegu kupiłem sobie 30 jajek w właśnie troche z nich sobie szamie na śniadanko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
Ja kiedyś próbowałam na czczo ale to nie dla mnie... zero sił , totalna klapa a po mroczki przed oczami. Mało ale zawsze cos zjeść muszę

Zawsze ,mnie to zastanawiało jak robia to inni ...

Sylwetka elegancka

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
o witam w moim dzienniku :D czy wiem czy sylwetka elegancka ? ma być zdrowa przede wszystkim :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Jest nieźle oj, kiedy ja biegałem na czczo... chyba z rok temu,ale miło wspominam, byłem nakręcony na cały dzień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
mroczki przed oczami czyżby za duzo M jak Miłość sie oglada?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a zakwasy;/

Następny temat

Ocena/poprawka FBW

WHEY premium