SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biosira Ltd Indie tbl & inj - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193764

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Zalezy od potrzeb i stezenia(w moim przypadku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Na dobrą jakość mięśnia i podsuszenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
tren 200mg a teść 250mg na ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To chyba nie temat do rozpisywania dawek.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Deca działa pięknie, mieszałem na początku z decą unigena 0,5ml+0,5ml + test z innej firmy w jednej pompie, ból jakiś tam był, ale nie przeszkadzał, teraz już wbijam tylko dece z bio, rozbiłem na 3 iniekcje ew, 0,7 deci + 2 ml Testa i jest ok.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Jeżeli chodzi o samo działanie to u mnie wszyoscy pozytywne opinie, czyli deka =deka, tren = tren itp. Jedynie czasem ciągle slysze o bólu po strzale ( osobiście nie zaznałem ), ale to też o dziwo bo to głownie teście. Deka, tren, bold nikt ode mnie z siłowni się nie skarżył póki co.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Ja wczoraj biłem i stwierdzam , że coś nie tak jest z tym stuffem. Mam wrażenie ,że ten strzał nie chce się rozejść i dlatego cały ten ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Pisz od razu czy masz z tego 'nowego' wypustu ? Tzn czy Dill Ci tak powiedział, bo numer serii nic tu nie mówi.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co wy durs o tym nowym wypuscie i bezbolesnej serii? Napiszcie do producenta pytanie czy cos zmieniali to dostaniecie odpowiedz, oni dalej robia to samo co robili, te same oleje, skladniki, nic nie zmienili... kuzwa, sfd to jakas paranoja, tu zawsze jakies niusy mozna sie dowiedziec :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
byc moze dlatego ze producent mowi w tym samym rodzimym jezyku co my a zaglada na sfd jeszcze czesciej niz Ty mm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Simplexx 30iu oraz 45 iu różne pudełka kolory itp

Następny temat

Testovis

WHEY premium